آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

عکاسی نوزاد : 3 نکته سریع

عکس نوزاد معمولا کلماتی از قبیل شکننده، خاطرات خانوادگی و معصومیت را به یاد انسان می آورد. از آنجایی که نوزادان چند ماه اول زیاد حرکت نمی کنند، شما باید این 3 چیز را در نظر بگیرید: 

1. به آن ها ژست نوزادی بدهید

نوزادان ژست نمی گیرند، آنها تا حدودی بیشتر وقت خود را صرف خواب می کنند. بنابراین بیشتر اوقات شما باید این کار را برای آن ها انجام دهید. شما می توانید تفاوت بین تصویر بالا و تصویر بعدی را ببینید. توجه داشته باشید که هر دوی آنها دورنمای یکسانی دارند ، با این حال، ژست ها باعث ایجاد تفاوت در حس عکس نوزاد می شوند.

عکاسی نوزاد

2.به عکس گرفتن ادامه بدهید:

این نکته هنگامی که زمان یک مسئله است و والدین با این قضیه مشکل ندارند، به خوبی کارساز خواهد بود. نوزادان زمان بندی و نیاز های مخصوص خود را دارند. در طول این عکاسی نوزاد احتیاج به تغذیه داشت به همین دلیل من یک ملافه سیاه را بر روی مادر و کودک انداخته و با کمک یک بالش و خاله ی کودک ما توانستیم چند عکس از مادر و کودک که از پتو به بیرون سرک می کشیدند بگیریم. من مطمئنم که این کار عمدتا به این دلیل موفقیت آمیز بود که من خودم مادر هستم، اما اگر والدین و نوزاد نیاز به زمان داشته باشند، آن را به آنها بدهید!

آتلیه نوزاد

عکس نوزاد

3.شما باید خلاق باشید و برنامه ریزی کنید:

از پایه های سرگرم کننده برای پنهان کردن پوشک استفاده کنید. همچنین سعی کنید پدهای جایگزین یکبار مصرف برای نوزادان در هنگام عکاسی نوزاد آماده کنید تا در صورتی که از یک پایه به پایه ی دیگر منتقل می شوند محیط را کثیف نکنند.

این ها فقط چند مورد از نکاتی هستند که برای عکس نوزاد باید به ذهن خود بسپارید و من مطمئنم نکات بیشتری از آنچه گفته شد وجود دارد.

توسط: Loraine McCall .