آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

جهت ارتقاء سطح کیفی عکس ها، استفاده بهینه از وقت رزرو شده و آگاهی از وسایل مورد نظر، قبل از تشریف فرمائی حتما موارد قید شده در قسمت وسایل مورد نیاز را مطالعه فرمائید:
برای عکس بارداری
برای تکمیل ثبت لحظات زیبای عکاسی بارداری ، لباس های مخصوص بارداری طبق ژورنال های برتر خارجی ، در سویل استودیو آماده گردیده است. شما میتوانید علاوه بر استفاده از لباسهای مخصوص بارداری سویل استودیو ، لباس های دوست داشتنی و هر وسیله ای از سیسمونی نوزاد که مورد علاقه تان میباشد را در روز عکاسی به همراه بیآورید. ضمنا تا حد امکان رنگ لباسهای پدر هماهنگ با لباسهای مادر انتخاب گردد. حالا موقع رزرو وقت است.
برای عکس نوزاد
عکاسی دوران بی نظیر نوزادی ، سه مدل خواهد بود ، بدون لباس (لختی) ، با لباسهای بافتنی مخصوص نوزاد سویل استودیو ، با لباسهای خود نوزاد. مدل بدون لباس رایج ترین مدل بوده و برای به تصویر کشیدن نهایت زیبایی و قدرت پروردگار بسیار پرطرفدار میباشد. ضمنا میتوانید از لباسهای بافتنی مخصوص نوزاد  که به سفارش سویل استودیو از امریکا تهیه گردیده است ، استفاده نمائید. همچنین میتوانید لباسهای خود نوزاد و اسباب بازی دوست داشتنی سیسمونی را نیز بهمراه بیاورید تا در صورت لزوم از آنها نیز استفاده گردد.  حالا موقع رزرو وقت است.
برای عکس کودک
برای ثبت خاطرات شیرین و لحظات بیادماندنی ، لباس های متنوع ، اسباب بازی یا هر وسیله مورد علاقه و خاطره انگیز فرزند دلبندتان را در روز عکاسی به همراه بیآورید. ضمنا برای دختر خانم ها کیف ، کفش و یکی از لباسهای مادر و برای آقا پسرها کیف ، کفش و یکی از لباس های پدر را نیز به همراه بیآورید.  حالا موقع رزرو وقت است.