آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

برای داشتن یه عکاسی بارداری خوب چیکار کنیم

برای داشتن یه عکاسی بارداری خوب  چیکار کنیم (لطفا جهت دیدن نمونه عکس های بارداری به آتلیه مراجعه فرمائید ، سویل استودیو دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد) سویل استودیو

عکاسی بارداری می تونه خیلی لذت بخش باشه. خیلیا جلوی اینهمه زیبایی دچار احساسی توام از عشق و تحسین می شن. در عکاسی بارداری، توجه کن که این دوره ، یک دوره  گذرا و سرشار از تغییرات بسیار سریعه و باید در هر لحظه برای ثبتش آماده باشی. همیشه برای عکاسی بارداری با یه دوربین دم دست واسه شکار لحظات ناب آماده باش. این لحظه ها می تونه خاطراتی زیبا برای تمام عمر باشه.

برای داشتن یه عکاسی بارداری خوب  چیکار کنیم؟

نزدیک برو

اگر برای عکاسی بارداری به اندازه کافی نزدیک نباشی، پس زمینه شلوغ عکس تو رو تحت الشعاع قرار میده. حداقل یک سوم یا بیشتر کادر رو با مامان باردار پر کن.

کمی فاصله یادت نره

حالتی دیگه عکاسی بارداری رو تجربه کن. کمی دور برو. تجربه تا حد زیادی با محیطی که تو اونه قرار داره بهم گره خورده . موقع عکاسی بارداری مقابل در ورودی یا در حالی که روی مبل یا کاناپه خوابیده .

به آرایش صحنه دقت کن

موقع عکاسی بارداری که در منظره یاب نگاه می کنی، مامان رو خارج از مرکز تصویر قرار بده. این آرایش احساس طبیعی تری به عکس می ده بدون اینکه نگاه بیننده رو از نقطه مورد نظر در عکس (که همان سوژه است) منحرف کنه.

پس زمینه ساده همیشه عالیه

برای این که تمرکز را روی عکاسی بارداری باشه، مطمئن شید که زمینه عکس سوژه رو تحت تاثیر قرار نمی ده. بااستفاده از یه پس زمینه ساده توجه روی خود مامان حفظ می شه. برای پرتره های بارداری از این متد استفاده کن.

 

عکسهای عمودی بگیر

موقع عکاسی بارداری در حالت ایستاده یا نشسته عکس رو بصورت عمودی بگیر. با این کار می تونی به سوژه نزدیکتر شی و تنوع بیشتری به عکسهات بدی.

 

از فعالیت مامان عکاسی کن

از پشت منظره یاب دوربین حالت مامان رو بسنج. مثلا اونو تو یه صندلی بنشونید . از حالت احساسی او برای عکاسی بارداری استفاده کن.

از پایین تر عکس بگیر

در سطح قد مامان دوربین را پایین ببر. معمولا در این وضعیت نمای بهتری به دست میآد. حالات دیگرو  آزمایش کن. عکاسی بارداری رو در حالیکه نشسته ، روی زمین دراز بکش و از پایین عکاسی کن. کمی ابتکار به خرج بده. مطمئنا وایستادن ساده و مصنوعی زیاد هم باحال نیست.

احساسات مختلف رو بگیر

گریه کردن، اخم کردن، خندیدن و سایر حالات بخشی از مامانه. تو عکاسی بارداری باید از هر حالتی عکس بگیری. برای ظهور حالات مختلف موقع عکاسی بارداری از یه نفر دیگه هم کمک بگیر تا مثلا اونو بخندونه.

از هر حالت چند عکس بگیر

تو عکاسی بارداری چون لحظات خاصی برای مامانا بوجود میاد واسه اطمینان از خوب شدن عکس بارداری تو هر لحظه چند شات بگیر. تجربه کنید. از بین عکسها بهترینشون رو انتخاب کن یا  از تمامش برای نشون دادن یه سریال بهره بگیر.

Read 2691 times