آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

انتخاب آتلیه کودک - قسمت هشتم: ادیت و روتوش خوب

بدون شک، ادیت و روتوش در آتلیه کودک دارای اهمیت فراوانی است، به طور کلی روتوش و ادیت عکس به مواردی گفته می شود که در آن عکس ها ویرایش می شوند و جزئیات و نواقصی که در عکس وجود دارند و از زیبایی آن می کاهند برطرف می شوند، نواقص مربوط به صورت، موارد مربوط به صحنه، پس زمینه، اضافه کردن المان ها و سایر موارد می تواند در این موضوع مطرح باشد، ادیت و روتوش خوب در آتلیه کودک نیز از این قواعد مستثنی نیست، یک تصور نادرستی که وجود دارد این است که برخی از افراد فکر می کنند که استفاده از نورپردازی های مناسب، دوربین خوب و عکاس حرفه ای موجب خواهد شد که نیازی به ادیت و روتوش در آتلیه نباشد، اما به وسیله ادیت و روتوش می توان بسیاری از نواقص عکس ها را برطرف کرد به همین دلیل، ما ادیت و روتوش خوب آتلیه کودک را در دستور کار خود قرار داده ایم.

یکی از تأثیر گذار ترین عواملی که در عکاسی کودک بسیار مهم است و آتلیه عکاسی کودک می بایست به آن توجه زیادی داشته باشد، انتخاب کادر عکس کودک زیبا و مناسب می باشد. توجه به کادر عکاسی باعث می شود تا عکس ها زیبا و جالب شوند. در این مقاله سعی می کنیم تا تعدادی از کادرهای عکاسی تاثیرگذار را نام ببریم.

صحنه عکاسی آتلیه کودک هر چه دلنشین تر و صمیمی تر باشد باعث می شود یک آتلیه حرفه ای تر به نظر بیاید. طراحی صحنه عکاسی باید به گونه ای باشد که مناسب رنج سنی کودکان به چشم آید. کودک باید در هنگام ورود به آتلیه با دیدن استودیو احساس راحتی کند و با دیدن تزیینات و دکورهای آن شاد شود و خستگی و بی حوصلگی آن از بین برود. احساسات کودک در صورت او نمایان خواهد شد از این رو باید کودک در استودیو احساس راحتی کند و فضای تشنجی از او دور شود. فضای عکاسی باید با توجه به مناسبت های مختلف آماده ارائه خدمات مناسب باشد تا بتواند خاطره های حرفه ای ثبت کند.

از موارد مهمی که در انتخاب آتلیه برای عکاسی کودکتان باید در نظر بگیرید، قیمت آتلیه کودک است، قیمت عکس در آتلیه کودک با توجه به خدمات مختلف می تواند، متفاوت باشد، آتلیه هایی وجود دارند که با بهترین قیمت، بهترین کیفیت عکس را در اختیار شما قرار می دهند. هنگام انتخاب آتلیه برای کودک دلبندتان حتما قیمت های چند آتلیه را با هم مقایسه کنید و با سنجش کیفیت و قیمت، بهترین آتلیه را انتخاب کنید. میزان قیمت آتلیه کودک یکی از عوامل تاثیرگذار بر جذب مشتری ست.

انتخاب آتلیه کودک - قسمت سوم: کیفیت کار و خدمات

آتلیه عکاسی که شما برای گرفتن عکس های زیبا از کودک تان به آن مراجعه می کنید می بایست قابلیت ها و ویژگی های زیادی چون تعهد پرسنل اتلیه کودک را داشته باشد. آتلیه عکاسی کودک از جنبه های مختلفی مورد بررسی والدین قرار می گیرد. بعضی از آتلیه ها به علت نداشتن تعهد در اموراتی که باید سرویس دهند موجب اذیت و ناراحتی والدین می شوند. در ذیل چند موردی که نشانه تعهد پرسنل اتلیه کودک است را  بیان می کنیم.