آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

ثبت لحظات ماندگار با آتلیه عکاسی کودک سویل استودیو

لحظات ناب و خوش را در آتلیه کودک سویل استودیو تجربه کنید.ما میکوشیم در آتلیه عکاسی سویل استودیو با ثبت حرفه تجربیات خوش فرزندان دلبندتان خاطراتی ماندگار را به شما هدیه دهیم.

آتلیه عکاسی سویل استودیو با وجود خلاقیت و خدمات حرفه‌ای یکی از تاپ ترین و حرفه‌ای‌ترین‌های عکاسی درزمینهٔ عکسبرداری از کودک است. تنوع، خلاقیت، شادی، ثبت لحظات ناب و خاص بودن را از همان ابتدا با سویل استودیو به کودکان خود هدیه دهید. خدمات ما شامل عکس برداری از مادران عزیز باردار، نوزادان و کودکان دلبند شما است هم چنین خدماتی نظیر فیلم برداری در مراسم‌های مناسبتی با تعیین وقت قبلی و تدوین و تهیه کلیپ‌های کاملاً حرفه‌ای، نیز صورت می‌گیرد. می‌توان گفت سویل استودیو به عنوان یک آتلیه عکاسی مخصوص کودکان از استانداردهای بالا و مورد تائیدی برخوردار است.

آتلیه عکاسی سویل

تولد فرزندان بهترین قسمت از زندگی هر کسی به شمار می‌رود، همه ما می‌کوشیم از همان بدو تولد کودکانمان، از لحظات مختلف زندگی آن‌ها یادگاری را کنار بگذاریم. عکس و فیلم‌ها همیشه بهترین گزینه برای ثبت لحظات کمیاب زندگی کودکانمان است اما به دلیل کمبود وقت و مشغلهٔ زیاد آن‌طور که باید برای این فعالیت‌ها وقت و هزینه نمی‌کنیم از طرف دیگر به دلیل جنب وجوش کودکان بعد از مدتی بی حوصله شده و عکاسی از آن‌ها به تنهایی کار بسیار دشواری است.

امروزه با به روی کار آمدن آتلیه عکاسی کودک توجه بسیاری از پدر و مادران خوش سلیقه به داشتن عکس‌هایی خاص و ویژه از فرزندانشان جلب شده است. آتلیه عکاسی سویل استودیو با امکانات کامل و کادری مجهز آماده است تا بهترین عکس‌ها را از کودکان دلبندتان به ثبت برساند.

عکاسی کودک

مشخصات یک آتلیه عکاسی خوب

اگر بخواهیم از ویژگی‌های یک آتلیه عکاسی حرفه‌ای سخن بگوییم در اولین وهله باید به محیط دلنشین و صمیمی آن اشاره کنیم. محیط آتلیه عکاسی باید کاملاً مناسب با رنج سنی که مد نظر است، طراحی شده باشد. طراحی محیط آتلیه عکاسی سویل استودیو طوری است که کودکان به راحتی در همان لحظات اولیه ورود احساس راحتی و امنیت خواهند کرد و با وجود اسباب بازی‌ها و تزئینات شاد، با گذشت زمان هرگز احساس خستگی و بی حوصلگی نخواهند کرد.

کارمندان و کادر سویل استودیو به دلیل گذراندن دوره‌ای تخصصی ویژه رفتار با کودکان، به راحتی با فرزندان شما برخورد خواهند کرد و مانند یک دوست و هم بازی آن‌ها را در گرفتن عکسی زیبا همراهی خواهند نمود. مهم‌ترین ویژگی یک آتلیه عکاسی تخصصی، داشتن عکاسان کاملاً حرفه ای و آشنا به کار است. عکاسان آتلیه عکاسی سویل استودیو به دلیل کار در زمینهٔ کودک از مهارت‌های ویژه‌ای برخوردار هستند و از هر حرکت کودکان شما عکسی ناب به ثبت می‌رسانند.

اتلیه کودک

دکور مخصوص سویل استودیو

دکور و دیزاین محیطی که در آن عکس برداری صورت می‌گیرد از موارد مهمی است که زیبایی عکس را تعیین می‌کند. آتلیه عکاسی کودک سویل استودیو با داشتن دکورهایی کاملاً حرفه‌ای و مطابق با جدیدترین امکانات و مدل‌ها، محیط مناسبی را برای فرزندتان فراهم کرده است تا با احساس راحتی کامل در فضا، آماده برای عکاسی باشند. کار بر روی دکورها کاملاً حرفه‌ای بوده و طبق سلیقه و روحیه کودکان طراحی شده تا با قرار گیری در فضای دکور احساس غریبگی نکرده و شاد و با جنب و جوش فعالیت کنند.

طراحی دکورها هر ماه به صورت اختصاصی صورت می‌گیرد و تم فضاها متناسب با مناسبت های هر ماه طراحی می‌شود که یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد آتلیه عکاسی سویل استودیو است، پس هیچ گونه نگرانی در مورد تکراری بودن فضای عکس وجود نخواهد داشت. از فضاهای مناسبتی طراحی شده می‌توان به کریسمس، جشن دندان، شب یلدا، ولنتاین و ... اشاره کرد.

عکاسی نوزاد

تنوع و خلاقیت

خلاقیت در نحوهٔ عکاسی از فاکتورهای مهم یک عکاس و آتلیه عکاسی محسوب می‌شود. عکاسان سویل استودیو با تخصصی که درزمینهٔ عکس کودک دارند با تمامی روحیات و اخلاقیات کودکان شما آشنا هستند و در طول مدت عکاسی طوری کودکان شما را سرگرم میکنند که علاوه بر لذت بردن خود کودکان از لحظات عکاسی، از تک تک حرکات شیرین فرزندان شما عکس‌های شگفت انگیز و بی نظیری به ثبت خواهد رسید. ما از تمام نظرها و پیشنهاد‌هایتان استقبال می‌کنیم زیرا که اعتقاد داریم که پدر و مادران از همه بهتر با سلیقه و روحیه کودکان خود آشنایی دارند و یک عکاس درونی در خود پنهان کرده‌اند. عکاسان آتلیه عکاسی سویل استودیو تنها بر مهارت خود تکیه نکرده بلکه از ذوق و استعداد خود کودکان شما نیز در هنگام کار بهره لازم را می‌برند.

عکس کودک

عکاسی حرفه‌ای نوزاد در آتلیه نوزاد سویل استودیو

یکی از زیباترین برهه‌های زمانی که هر پدر و مادری تجربه می‌کند لحظات اولیه حضور کودکان دلبندشان در زندگی آن‌ها است. آتلیه نوزاد سویل استودیو می‌کوشد که با ثبت عکس‌هایی شیرین و متفاوت این روند را برای پدران و مادر جوان لذت بخش تر کند. شما با اطمینان خاطر می‌توانید در تمامی مراحل عکاسی حضور داشته باشید و با ایده‌های ناب خود ما را در ثبت تصاویری بی نظیر یاری کنید. عکس برداری از نوزادان از سخت‌ترین نوع عکاسی‌ها در آتلیه نوزاد محسوب می‌شود و به دلیل صرف وقت زیاد، بسیاری از آتلیه‌ها از این مورد صرف نظر می‌کنند، اما عکاسان ما با صبر و حوصله فراوان تمامی مراحل برای ثبت عکسی بی نظیر را طی می‌کنند تا رضایت شما پدر و مادر عزیز را جلب نمایند.

برخی پدر و مادرها به دلیل استفاده از نور پردازی‌ها نگران آسیب رسیدن به نوزاد دلبند خود هستند، باید بگوییم در آتلیه عکاسی سویل استودیو از نورها و لامپ‌های طبیعی با فنّاوری SMD استفاده می‌شود که هیچ گونه خطری در پی نخواهند داشت.

عکاسی از کودک

سویل استودیو همراه همیشگی شما

حضور همیشگی ما در تک تک لحظات خوب در کنار خود را حس کنید. یکی از موارد ویژه‌ای که سویل استودیو در نظر گرفته است، خدمات عکاسی ویژه مادران باردار است. در آتلیه بارداری سویل استودیو ، ما تمام امکانات لازم جهت خدمات بهتر را برای راحتی مادران باردار فراهم کرده‌ایم. شاید شما هم از جمله کسانی باشید که دوست دارید لحظهٔ تولد فرزند دلبر خود را به تصویر بکشید ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم که با رزرو قبلی و تعیین روز زایمان در محل مورد نظر حاضر شده و با تزئینات لازم محیط مناسب برای ثبت لحظات خوش شما را فراهم کنیم.

عکاسی بارداری

ثبت لحظات خوش با ترکیبی از رنگ و شادی

عکاسان ما از تمام صحنه و موقعیت‌ها، جهت ثبت عکس‌هایی رؤیایی، بهترین استفاده را می‌کنند. به همین منظور در ساخت دکورها از رنگ‌های شاد و نور پردازی‌های خاصی بهره برده شده است. آتلیه عکاسی سویل استودیو برای رضایت پدران و مادران خوش ذوق تمام سعی خود را می‌کند که بهترین خدمات را در اختیارشان قرار دهد به همین سبب باغ مخصوصی جهت عکاسی در فضای باز نیز مد نظر قرار داده شده است هم چنین به دلخواه شما می‌توانیم با تعیین یک روز به پارک و مکان‌های باز رفته و عکس‌هایی پر از شادی و رنگ از کودکان زیبای شما تهیه کنیم.

بهترین آتلیه تخصصی کودک

عکاسی مناسبتی با آتلیه عکاسی سویل استودیو

خود را در جشن و مناسبات ویژه فرزندان عزیزتان به هنگام فیلم برداری اذیت نکنید و از جشن لذت تمام را ببرید، آتلیه عکاسی سویل استودیو این وظیفه را برای شما به خوبی انجام خواهد داد. با رزرو و هماهنگی قبلی با آتلیه عکاسی سویل، تیم فنی ما تمامی کارها و دکورهای مناسبتی لازم را در تالار، سالن‌های بازی و منزل شما طراحی و اجرا خواهند کرد. گروه عکاسی و فیلم برداری ما با جدیدترین تجهیزات و تکنیک‌های فیلم برداری تک تک ثانیه‌های خوش شما را ثبت خواهد کرد و در قالب کلیپ‌های جذاب و فانتزی برای شما به یادگار خواهند گذاشت.

عکاسی سویل

خدمات و پیشنهادهای ویژه آتلیه عکاسی سویل

ما برای مشتریان ویژه و همیشگی خود یک امتیاز در نظر گرفته‌ایم، به ازای هر مراجعه پنج درصد تخفیف برای شما در نظر گرفته شده است و هم چنین ارسال سفارشات برای هزینه‌های بالای یک میلیون رایگان است. در هنگام عکس برداری از نوزاد شیرین شما و هم چنین مادران عزیز باردار، ما خود نیز لباس‌هایی مطابق با آخرین مد ژورنال‌های عکاسی با بهترین کیفیت ممکن تهیه نموده‌ایم که خطر هر گونه حساسیت را به صفر برسانیم اما شما خود نیز می‌توانید به دلخواه لباس و وسایل تزئینی به همراه داشته باشید.

آتلیه عکاسی سویل استودیو هیچ گونه هزینه‌ای برای ورود و استفاده از دکورهای مختلف در نظر نگرفته و حتی خرید وسایل تزئینی مناسبتی مانند بادکنک‌های گازی نیز به حساب خود سویل استودیو است هم چنین ما برای ارائه خدمات بهتر در روزهای تعطیل نیز با هماهنگی قبلی عکس و فیلم برداری را انجام خواهیم داد.

اتلیه معروف کودک

تحویل عکس

بعد از عکس برداری و هنگام تحویل عکس‌ها، خدمات گوناگونی بنابه درخواست شما، عرضه خواهد شد. کادر فنی ما بعد از مراحل عکس برداری تمامی عکس‌های شما را در یک فایل عکس ریسایز شده در یک سی دی به شما تقدیم خواهند کرد. کیفیت همیشه برای آتلیه عکاسی سویل استودیو در اولویت بوده در نتیجه از مراحل چاپ اطمینان کافی را داشته باشید زیرا که در یکی از حرفه‌ای‌ترین لابراتوار های عکاسی چاپ صورت خواهد گرفت.

هنگام انتخاب، عکس‌ها مطابق سلیقه شما طراحی و روتوش می‌شوند و در صورت تمایل چاپ و یا بر روس شاسی تقدیم خواهد گردید. از همه مهم‌تر و خاص‌تر خدمات مربوط به تهیه ژورنال و آلبوم و فتوبوک است، طراحی آلبوم‌ها نیز توسط حرفه‌ای و خلاق‌ترین‌های این عرصه انجام می‌گیرد طوری که هر دفعه با دیدن عکس‌ها لبخندی از سر رضایت بر لب‌هایتان نقش خواهد بست.

اتلیه بارداری