آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

می‌خواهید یک عکاس کودک باشید اما بچه ندارید ؟

من فقط یک سوال عالی در صفحه فیس بوک داشتم . یکی از خوانندگان پرسید : " آسان است یا نه که وارد عکاسی کودک شوید ؟ من بچه ندارم ، هیچ کدام از دوستانم فرزند ندارند ، اما من علاقه روزافزونی به تحقیق در زمینه عکاسی از کودکان دارم ."

عکاسی کودک

خوب بسیاری از ما عکاسان کودک ، به این سبک وارد این ژانر می‌شویم ، زیرا ما بچه داریم و لذت های ما از این آزمایش ها رشد کرده است. با این حال ، ما می‌توانیم در عرصه حرفه‌ای به عنوان چیزی بیش از یک " مادر با دوربین " عمل کنیم . بنابراین در این رابطه ، ممکن است آن را راحت‌تر بیابید .

اما پاسخ واقعی من این است : آتش من برای عکاسی  زمانی جرقه زده شد که تصمیم گرفتم از فرزندانم عکس بگیرم . و از آنجا رشد کرد . بنابراین اولین مانع شما این است که کودکان کافی را پیدا کنید تا بتوانید از آن‌ها عکس بگیرید ، اول ، به عنوان یک سرگرمی .

قبل از اینکه بچه‌دار شوم ، بچه‌ها مرا می‌ترساندند . من ترسیده بودم. آن‌ها مرا عصبی کردند . هیچ وقت نمی‌دانستم که آن‌ها چه کار می‌کنند یا چه فکر می‌کنند یا واقعا چطور می‌توانند آن‌ها را کنترل کنم . بنابراین نمی‌توانم تصور کنم چطور می‌توانستم این طوری از آن‌ها عکس بگیرم . به این معنی نیست که دیگر عکاسان نمی‌توانستند چنین کاری را انجام دهند . اما برای من ، حتی در آتلیه کودک ،  عکاسی از یک کودک یک خیابان دو طرفه است. من به کودکان اجازه می‌دهم تا یک جلسه را رهبری کنند در حالی که به آرامی خودم آن را هدایت می‌کنم , اما کنترل آن‌ها را ندارم . می‌خواهم که صداقت در تصاویر من ظاهر شود و به این باور نمی رسم، تا وقتی که بچه‌ها را درک کنم.

بنابراین ما می‌توانیم این سناریو را در نظر بگیریم و آن را به هر نوع ژانری اعمال کنیم . پرسیدن اینکه چطور بدون بچه‌دار شدن به عکاسی کودک وارد شوید ، مانند پرسیدن این است که " چطور می‌توانم از یک عروسی عکس بگیرم وقتی که خودم هرگز آن را تجربه نکرده ام " ؟ ساده است : به عروسی‌ها بروید . یک عکاس کودک پیدا کنید که به شما اجازه دهد بیایید و به آن‌ها کمک کنید . در مراسم‌های عروسی غوطه‌ور شوید تا بتوانید در موقعیت های عکاسی قرار بگیرید . می‌خواهید یک عکاس حیوانات خانگی باشید اما ندارید ؟ ، داوطلبانه، به نمایش سگ بروید . خودتان را با موضوعاتی آشنا کنید که به عنوان یک ژانر مورد علاقه خود در نظر می‌گیرید .

بنابراین پاسخ من درباره عکاسی از کودکان این است . اگر می‌خواهید این ژانر را کشف کنید اما کودک یا دوستانی که بچه دارند ندارید، در فرهنگ کودک غرق شوید .در یک گروه نمایش داوطلب شوید ، نگهداری از بچه برای کسی که عاشق کودکان است می تواند مفید باشد! و در نهایت ، زمانی که بخشی از آن فرهنگ هستید ، فرصت‌های عکاسی شروع خواهند شد .

از توصیه‌های ما در مقوله برنامه های آموزشی بیشتر بخوانید

نوشته : الیزابت هالفورد