آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

آتلیه کودک سها

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

آپارات - بهترین آتلیه بارداری فیسبوک بهترین آتلیه کودک اینستاگرام اتلیه کودک یوتیوب آتلیه عکاسی کودک تلگرام آتلیه عکاسی کودک گوگل پلاس - آتلیه عکاسی کودک توییتر آتلیه تخصصی کودک

بارداری از جمله مهم‌ترین اتفاقات زندگی انسان‌ها محسوب می‌شود، این دوران از زندگی به قدری هیجان‌انگیز و شیرین است که فکر نمی‌کنم کسی نخواهد از آن‌ها خاطراتی ثبت کند. ثبت این خاطرات در آینده نه تنها حس خوبی برای فرزندتان ایجاد خواهد کرد، بلکه شما را عرض چند ثانیه به دوران خوش زندگی‌تان بازمی‌گرداند.

در طول زندگی‌ انسان‌ها اتفاقات مهمی رخ می‌دهد که تمام زندگی آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد و می‌تواند تجربیات روزمره‌ی آن‌ها مد نظرشان کم اهمیت جلوه دهد. چنین اتفاقی می‌تواند خرید یک خانه‌ی جدید یا ازدواج‌کردن باشد. اما مسلما یکی از عمیق‌ترین و تاثیرگذارترین وقایع زندگی هر انسانی بچه‌دار شدن است. اتفاقی که ممکن است در زندگی یک فرد بیش از یک بار رخ دهد، اما هر بار به شیرینی و ماندگاری بار اول خواهد بود.

 

بیشتر مادران با کمک عکاسان حرفه ای شکم در حال رشد خود را می ستایند.
نظرات Sarah Merians درباره ی عکاسی بارداری

در سال 1991 ، Demi More باردار بر روی جلد مجله Vanity Fair برهنه ظاهر شد.با آن کاور نمادین ، یک تغییر قابل توجه در نحوه ی نمایش بارداری در عکس پدیدار شد.بارداری دیگرچیزی نیست که زیر مووموو (لباس گشاد رنگِ روشن که به طور سنتی در هاوایی پوشیده می شود)پنهان شود،بلکه چیزی است که در تمام شکوهش ستوده می شود.

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری – 7 نکته برای گرفتن بهترین عکس بارداری
مقاله از:Natalie Norton
در این مقاله آموزشی ناتالی نورتون 7 نکته فوق العاده برای عکاسی بارداری به اشتراک می گذارد.


وقتی که برای اولین بار کار مربوط به عکاسی بارداری را شروع کردم،تعهدی دادم. تعهدی که در آن قول داده بودم تمام فراز و نشیب ها را تحمل کنم.من به خودم قول داده بودم که هرگز از "آن عکس بارداری ها" نگیرم ،می دانید راجع به کدام عکس ها صحبت می کنم.همان عکس هایی که دستان پدر با محبت دور شکم مادر پیچیده شده و شکل قلب ایجاد کرده...خنده داره...ببخشید...رمانتیکه. این گونه عکس ها به هیچ وجه ، هیچ گونه اشکالی ندارند.بله،خشمتان را فروبکشید شمایی که همین بعد از ظهر دقیقا از همین عکس ها گرفته اید.