آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

بخش حساس عکاسی نوزاد

راه هاي بسیاري برای عکاسی نوزاد وجود دارد، اما یك چیز قطعي این است كه: عکاسی این موجودات ریزه میزه ظرافت و دقتی می طلبد که که از توانایی راه اندازی دوربین و همچنین دانش عکاسی فراتر است. 

اگر تا به حال كودكی داشته اید ، احتمالا می دانید که راجع به چه چیزی صحبت می کنم. نوزادان با استخوان هاي نرم و صفحات غیرمرتبط در جمجمه ي خود بسیار شكننده و لطیف هستند، بنابراین حركت دادن آن ها به اطراف باید با دقت انجام شود. در حقیقت ،من از والدین خواهم خواست كه من را در قرار دادن نوزاد در جا یا موقعیت متفاوت یاری کنند.

همچنین نوزادان به تازگي از محافظت رحم مادر خود خارج شده اند، بنابراین آن ها نسبت به بیماري و سرما و استرس، حساس تر از بقیه ي افرادي هستند كه شما ممكن است عکاسی کرده باشید. 

در این جا ٦ راهنمایي براي بخش حساس عکاسی نوزاد وجود دارد.

1.از استفاده از هرگونه عطری اجتناب کنید:

عکاسی نوزاد

این مواد شامل صابون هاي معطر، لوسیون ها، ادكلن ها، افترشیو ها و محصولات حالت دهنده ي مو می باشند. نوزادان بیني بسیار حساسي دارند. مطمئنا شما نمیخواهید كه سوژه ي عكاسي شما شروع به عطسه كند. اگر او راحت نباشد ،ناآرام شده و شروع به بي قراري و ایجاد سر و صدا خواهد كرد.

2.قبل از شروع کار دست های خود را بشویید:

آتلیه نوزاد

اولین کاری که باید هنگام وارد شدن به محیط نوزاد انجام دهید ،شستن بسیار دقیق دست هایتان است .حتي اگر قصد ندارید که نوزاد را لمس كنید، احتمالا اجسامی که نوزاد با آن ها برخورد خواهد داشت را لمس خواهید کرد ،از جمله گهواره کودک. 

3.احتمال نفوذ میکروب به محیط نوزاد را از بین ببرید ،اگر بیمار هستید سشن را به وقت دیگری موکول کنید:

هیچ چیز سخت تر و استرس زا تر از نگهداري نوزاد بیمار نیست. بدن های آن ها براي مصرف دارو ها بیش از حد جوان و کوچک است، بنابراین، شما با صرف نظر کردن در كار خود، هنگام بیماریتان، لطف بزرگي به نوزاد و خانواده اش خواهید كرد.

4.حرارت را بالا ببرید:

آتلیه سویل

نوزادان هنگامی که در محیط گرمی قرار دارند،بسیار خوشحال و خواب آلود هستند، بنابراین درجه حرارت را بالا ببرید، اما اینكار را با دقت و امنیت انجام دهید. ما در آتلیه نوزاد این کار را بنا به تشخیص مادر می گذاریم. اگر از یك هیتر استفاده می كنید، حواستان باشد كه آن را بسیار نزدیك به نوزاد یا در هر جایي كه نوزاد در آن است، قرار ندهید. 

براي مثال، اگر هیتر در حال گرم کردن سطحی پایین تر از سطح نوزاد است ، همچنان می تواند با گرم کردن سبدی که نوزاد در آن قرار دارد ،وی را در معرض خطر قرار بدهد.

5.اکر می توانید از تجهیزات و اکسسوری های مشتریتان استفاده کنید.

عکس نوزاد

پتو ها، كلاه ها، عروسك ها، كفش ها، سبد ها و ...براي استفاده شدن درصحنه در طی سشن بسیار جالب و جذاب هستند.ما کلی اکسسوار در آتلیه نوزاد داریم.

اگر از وسایل مشتري استفاده كنید، در آن صورت آیتم هاي موجود در عكس براي آن ها بامعني تر خواهند بود. (براي مثال ،کلاهی که عمه ماری بافته ، سبد عروسی والدین ، یا عروسكي است كه پدر نیز مشابه آن را در زمان طفولیتش داشته است. )

همچنین اگر از اجسام خاطره انگیز متفاوتي استفاده كنید، عکس ها جذابیت بیشتری خواهند داشت.

6. نوزاد را مجبور به انجام ژست خاصی نکنید:

شما یا والدین نوزاد ممكن است بخواهید از نوزاد در موقعیتی خاص یا روی شیء خاصی عکاسی نوزاد کنید. لطفا در هنگام انجام چنین عملیاتي احتیاط كنید.

نوزادان سوژه هایي عالي براي عكاسي هستند زیرا می توانند در ژست و حالاتی خاص قرار بگیرند ،اما آن ها انسان هستند ،نه عروسك!  مراقب باشید و به یاد داشته باشید كه نوزادان ظریف هستند. اگر نوزاد ناآرام یا ناراحت به نظر می رسد، بهتر است آن موقعیت را رها كرده و سراغ ژست دیگري بروید.

عکاس نوزاد

نوزادان همیشه باید راحت و آرام باشند. بنابراین به عنوان عكاس نوزاد ، هر كاري كه می توانید براي آرام نگه داشتن اوانجام دهید.

توسط: Annie Tao