آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

عکسبرداری راهی برای ثبت خاطرات

ثبت تصاویر یادگاری از لحظات مهم و شیرین زندگی است. عکسبرداری همچنین یک علم و یک هنر است و عرکسی نمیتواند به طور حرفه ای عکسبرداری کند.

تصاویری که  امروزه به وسیلۀ دوربینهای عکسبرداری حرفه ای یا دوربینهای تلفنهای همراه ثبت میشود، با هدف ثبت لحظه های مهم زندگی یا یادآوری یک دوران زیبا و خوش مورد استفاده قرار میگیرند. اما زمانی که شما خودتان اقدام به عکاسی میکنید به خیلی از نکات ریز و ظریف ممکن است توجهی نداشته باشید. در صورتی که چشمان تیزبین و نگاه خبرۀ یک عکاس حرفه ای نکات دیگری را مد نظر قرار میدهد. یک عکاس حرفه ای باید بداند که چه وقت و در کجا میتواند بهترین تصویر را ثبت کند.

عکسبرداری از کودکان

هرفردی میتواند یک دوربین به دست بگیرد و از یک کودک عکسبرداری کند اما هرکسی نمیتواند بگوید که در زمینۀ عکاسی از کودکان مهارت کافی دارد. کار عکاسی از کودکان و نوزادان نیازمند مهارت و تخصص است تا تصاویری با کیفیت و زیبا ثبت شود. امروزه از کودکان در کنار انواع دکورها عکس برداری میشود و به طور معمول کودکان یک ماهه تا چند ساله هدف اصلی این نوع عکسبرداری هستند.

عکاسی کودک

دکوراسیون

والدین معمولاً علاقه مندند تا از کودکان خود در زمینه های جذاب فانتزی یا انیمیشنی تصاویری ثبت کنند. طراحی چنین دکورهایی باید توسط افراد متخصص و حرفه ای صورت بگیرد. با سر زدن به گالری عکاسی ما در سایت سویل میتوانید تصاویری از کودکان را در زیر برف، در دکور های انیمیشنی و فانتزی ببینید که توسط تیم دکوراتور استدیوی سویل طراحی و ساخته شده است. تصاویر ثبت شده دراین دکورهای حرفه ای توسط عکاس ماهر یادگاری زیبا از لحظه های تکرار نشدنی زندگی کودک خواهند بود. ما معتقدیم که آتلیه عکس نوزاد باید دارای دکوراسیون کامل و دقیقی باشد تا به مراجعه کننده امکان انتخاب از میان انواع دکورها را بدهد.

عکاسی نوزاد

ما در استدیوی سویل با استفاده از کادر مجرب و حرفه ای در زمینۀ عکاسی دوران بارداری، عکاسی کودک، عکاسی نوزاد، عکسهای مناسبتی و ... لحظات زیبای زندگی کودک شما را ثبت میکنیم. در نظر تیم سویل، عکسبرداری  به معنی حفظ گردن لحظه ای زیبا از زندگی، برای بقیۀ عمر است. یعنی ثبت جاودانۀ یک لحظه به صورت هنری و عمیق  با دکوری زیبا که بتواند داستانی را بیان کند. این دکورها بیشتر متناسب با سن کودک انتخاب میشود تا نمایانگر علاقه یا سلایق کودک یا سن او در زمان عکس برداری باشد.

عکاس کودک باید این هنر را داشته باشد که با کودکان ارتباط برقرار کند و با مهربانی و صبر با کودکان طوری برخورد کند که زمینۀ همکاری کودک را در عکاسی فراهم کند. تا بتواند بهترین لحظات را شکار کند. اگرچه عکسبرداری نوعی هنر است اما نیاز به تجربه، تخصص و آموزش نیز دارد تا اثری مطلوب برجای گذارد. برای دیدن نمونه هایی از کار ما میتوانید به بخش گالری ما سر بزنید و از آلبومهای ما بازدید کنید.

سپس میتوانید تصمیم بگیرید که ثبت بهترین لحظات زندگی خود را به دست بهترینها بسپارید تا آنها را ماندگار کنیم. یک تصویر در حقیقت ثبت ابدی یک لحظه است پس بهتر است که آن را توسط عکاسی حرفه ای ثبت کنیم.

عکسبرداری