آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

تهیه عکس کودک و نوزاد در آتلیه و منزل

عکس کودک و نوزاد یکی از به یادماندنی ترین خاطرات هر کسی است. تهیه عکس کودک با حضور پدر و مادر آسانتر است و کودک همکاری بیشتری با عکاس خواهد داشت.

کودک، شیرینی زندگیست و چه بهتر که لحظه به لحظه بالیدن این موجود شیرین ثبت شود. عکس کودک از بدو تولد تا سنین نوجوانی بهترین یادگارهای زندگی اوست. عکس نوزاد یادآور روزهای اول زندگی است که بعداً با دیدن آنها احساس خوبی در فرزند شما پدید می‌آید. ما در آتلیه عکس کودک سویل زیباترین تصاویر را از فرزندان شما تهیه می‌کنیم.

ویژگی‌های عکس کودک

یکی از دشوارترین و در عین حال شیرین‌ترین زمینه‌های عکاسی تهیه عکس از کودک است. بسیاری از کودکان هنگام عکس گرفتن همکاری نمی‌کنند و باید مادر حتماً در کنار او حضور داشته باشد. ناگفته نماند عکس مادر و کودک از تصاویر زیبا و دوست داشتنی است. نور فلش و چراغ‌های آتلیه عکس کودک موجب بروز اضطراب در کودک می‌شود که این حس در عکس نمایان است. در این شرایط باید کودک را راحت گذاشت تا به فضا عادت کند، کمی بازی کند و حضور در آتلیه برای او استرس آور نباشد و سپس اقدام به عکاسی از او نمایید.

با بازی کردن با کودک، بردن اسباب بازی‌های مورد علاقه او در آتلیه و تعریف کردن داستان‌های جذاب، او را ترغیب به عکس گرفتن کنید. عکاسی از کودک با توجه به سن او حوصله، زمان و انرژی زیادی می‌طلبد که متخصصین عکاسی کودک در آتلیه سویل با مهارت لازم زیباترین تصاویر را از فرزندان دلبندتان به شما ارائه می‌دهند.

عکاسی کودک

عکس نوزاد و کودک نوپا

آتلیه عکس نوزاد سویل با زیباترین دکورها و افکت‌های جدید، عکس‌های زیبایی از نوزاد شما در طرح‌ها و ایده‌های متنوع تهیه می‌کند. عکس کودک زیر سه سال و نوزادان به دلیل حساسیت و لطافت زیاد آنها قدری دشوار است. کودک هنوز در سنی نیست که بتواند ژست مناسب عکس را داشته باشد. همچنین دکور آتلیه و ابزار مختلف موجود در آنجا برای او تازگی دارد و کودک تمایل به شناخت و کشف این دنیای جدید دارد. در این شرایط باید با جلوگیری از گریه کردن و پرهیز از تحت فشار قرار دادن او عکس مناسبی را تهیه کرد. واکنش کودک هنگام عکاسی و نور فلش را باید مدیریت کرد و با حفظ آرامش او به تصویر برداری ادامه داد. عکس کودک نوپا و نوزاد توسط عکاسان حرفه‌ای آتلیه سویل در محل آتلیه با دکوری زیبا و همچنین در منزل شما انجام می‌شود. 

عکاسی نوزاد