آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

عکاسی کودک و سفر : چگونه خودتان را بین این دو نگه دارید

برای یک آماتور که پس از داشتن دو فرزند 6 و 7 ساله به عکاسی معرفی شده است. من اغلب عکاسی سفر را خیلی چالش برانگیز می دیدم چون من هرگز انتخابی نداشتم اما هم دوربین و هم بچه ها را حمل می کردم. اما برای عشق سفر و عکاسی، من خودم را مجبور کردم و راهم را بین فکر کردن در مورد دیافراگم و حمام کردن بچه ها در همان زمان پیگیری کردم.

عکاسی کودک

در نهایت مایل های سفر به دو ترفند ختم می شود که برای من کار می کنند. اول اینکه ساده و آماده است. مسافرت با کودکان به معنای نور سفر است. ارزشمند است که در مورد مقصد سفرتان بیشتر بدانید. قبل از سفر ، من تصاویر را به طور واقعی جستجو می‌کنم تا احساس کنم که چه نوع منظره‌ای ممکن است بخواهم که از آن عکس بگیرم از این رو دوربین و تنظیماتش را برای تمرین درست می کنم . من لنزهای زوم خود را در خانه می گذارم وقتی که می‌خواهم چشم‌انداز را ثبت کنم و به جای آن لنز کیت می گذارم.

برای سفر به جزیره تایگر ، من لنزهای کیتم را برداشتم چون می‌دانستم که نیاز به دید وسیع دارم . ( بچه‌ها مشغول زیر آب رفتن ) بودند. 

می‌دانستم که عکس بادبادک را در جشنواره بین‌المللی کایت جاکارتا می‌گیرم ؛ من روی لنزهای تله فوتو روی DSLR ام نصب کردم (بچه ها بادقت نگاه می کردند).

دوم ، فقط این کار را بکن . لحظه ها در بیشتر مواقع خیلی سریع می‌گذرد . من شخصا نمی‌خواهم نگران استفاده از تنظیمات پیشرفته باشم . بیشتر اوقات برای ایمن بودن و سریع بودن از برنامه [ P ] استفاده می‌کنم و فقط ایزو و تعادل رنگ سفید را تنظیم می‌کنم . اما حتی اگر تنظیمات را تغییر نداده اید ، یا زمانی که می‌خواهید سه‌پایه یا لنز خود را در دست داشته باشید ، فکر نکنید که فقط عکس بگیرید . تعجب می‌کنید که تصویر شما چطور می‌تواند روشن شود .

من بعد از طلوع آفتاب در کوه برومو جاوه شرقی سوار است بودم . (بچه ها در پشت اسب سوار اسب بودند).

من فراموش کرده بودم که لنز بیاورم و این رویداد زیبا را مجبور شدم فقط ببینم و نتوانستم عکس بگیرم" . ( بچه‌ها در جیپ به خواب رفته بودند و از طلوع اولیه تا طلوع آفتاب به خواب می‌رفتند)

 عکس کودک نمای بسته از ستاره دریایی آبی . ( یک بچه در آب بود ، یکی دیگر روی زانویم خوابیده بود , ما در یک قایق ماهیگیری سنتی بودیم ) .

فراموش کرده بودم سرعت نقطه ام را افزایش دهم و دوربین را تنظیم کنم . ( بچه‌ها مشغول پرسیدن بودند که سلطان چه کسی بوده و هارم چه کسی بوده است؟ و چرا کاخش انقدر بزرگ بوده؟

خوش بگذرانید ، به کودکانتان زیبایی سفر و طبیعت بیاموزید و هرگز دوربینتان را از خودتان دور نکنید !

پریتا سوجودی مادر دو فرزند است که عاشق عکاسی کودک است. او هنوز هم در سندرم غیرحرفه‌ای است - دوربین در همه جا در حال نوسان است - و هنوز هم در حال ایجاد اعتماد به نفس خود با دیگران است .

از دسته ما بیشتر بخوانید

یک پست مهمان توسط پریتا سوجودی