آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

نحوه گرفتن پرتره های نوجوانان که بچه ها و والدین آنها را دوست دارند

آیا تا به حال سعی کرده‌اید از یک دبیرستان ارشد عکس بگیرید ، تنها به خانه بیایید و متوجه شوید که تمام عکس‌های شما زشت و خفه به نظر می‌رسند ؟ چه شما یک عکاس حرفه‌ای هستید چه شما یک دوست هستید که در حیاط پشتی عکس می‌گیرد ، پرتره‌های نوجوانان می‌توانند یک چالش بزرگ برای عکاسان باشد , چون شما چندین مشتری برای راضی کردن دارید .

برای دبیرستان‌ها مهم است که سرگرم‌کننده باشند و در عکس‌های خود شبیه خودشان باشند . همچنین مهم است که تصاویری را ضبط کنیم که والدین آن‌ها را راضی کند و نیازهای مدرسه را برای آلبوم عکس سالانه شان تامین کند. داشتن تعداد زیادی آشپز در آشپزخانه می‌تواند باعث چالش شود اما غیر ممکن نیست . در اینجا چند نکته برای قبل و بعد از جلسه وجود دارد که به شما کمک می‌کند پرتره‌هایی از نوجوانان که هم کودک و هم والدین دوست دارند بگیرید.

عکاسی کودک

قبل از جلسه

۱. برای پیشبرد سوالاتی بپرسید.

وقتی که به پرتره‌های ارشد می‌رسیم ، هر دبیرستان کارهای متفاوتی انجام می‌دهد . برخی دبیرستان‌ها الزامات ویژه‌ای برای پرتره نوجوانان برای استفاده در آلبوم عکس سالانه شان دارند . من حتی با یک مدرسه مواجه شدم که مشخص کرد همه دخترها باید پیراهن مشکی بپوشند و با یک پس‌زمینه خاکستری عکس بگیرند ، با این موضوع که سوژه کمی به سمت چپ آن‌ها برگشته است . مدارس دیگر راحت‌تر هستند و ممکن است تنها جهت گیری و اینکه آیا تصویر باید رنگی یا سیاه و سفید باشد را مشخص کنند .

برخی از مدارس نیاز دارند که سالمندان از عکاس خانه خود برای آلبوم عکس سالانه استفاده کنند اما آن‌ها می‌توانند از تصاویر عکاسان مستقل برای آگهی‌های فارغ‌التحصیلی و چیزهای دیگر استفاده کنند . بنابراین ، به عنوان عکاس ، خیلی مهم است که شما از الزامات آلبوم عکس سالانه مدرسه برای سالمندان ، قبل از شروع عکاسی ، آگاه باشید.

آخرین مهلت؟

همچنین ، من همیشه از هر مدرسه برای ارائه عکس‌ها به آلبوم عکس سالانه سوال می‌کنم . برخی از مدارس نیاز دارند که قبل از کریسمس عکس‌ها را تحویل دهند ، مدارس دیگر در اواخر بهار باعث قطع نظر نمی‌شوند . این یک شرایطی است که از مدرسه به مدرسه دیگر تغییر می‌کند , و یک سوال واقعا مهم است . شما تعجب می‌کنید که من دو یا سه روز قبل از پایان مهلت تحصیلی فراخوانی برای پرتره های نوجوانان دریافت می کنم ، سوال می‌کنم که آیا می‌توانم آن ها را در یک جلسه فشرده کنم و با فرض اینکه تصاویر ویرایش شده و آماده رفتن روز بعد باشند .

گاهی اوقات ممکن است برای من در جلسه ای فشرده شود ، با توافقنامه ای که من در طی مهلت سالانه 3-5 تصاویر ارائه می دهم. و بقیه در چارچوب زمان استاندارد من تحویل داده خواهند شد . بعضی وقت‌ها نمی‌توانم آن را تاب بدهم . پرسیدن این سوال به من اجازه می‌دهد که با مشتریان آینده شفاف باشم ، و همچنین کمک کنم تا انتظارات منطقی برای جلسه پیش رو داشته باشیم.

۲. گزینه‌های کمد

هر عکاس به انتخاب لباس‌ها کمی متفاوت نزدیک می‌شود . برخی از مشتریان از مشتری می‌خواهند که لباس‌های آینده را مدل کند و به آن‌ها کمک کند تا انتخاب کنند . سایر عکاسان کمک‌های کمی با این حال ، عکاسان دیگر ترجیح می‌دهند هر چیزی که مشتریان خود نشان می‌دهند را ثبت کنند .

رویکرد شما تحت‌تاثیر این است که آیا شما می‌خواهید جلسات یا عکاسی سبک زندگی را ثبت کنید یا خیر . خودم را در جایی من می‌خواهم مشتریانم راحت باشند و شبیه خودشان باشند ، اما من همچنین متوجه‌شده‌ام که بیشتر مردم از یک جهت آرام در مورد پوشیدن یک جلسه استفاده می‌کنند.

عکاسی بارداری

۲. گزینه‌های کمد لباس

هر عکاس به انتخاب لباس‌ کمی متفاوت عمل می کند. برخی از مشتریان خودمی‌خواهند که لباس‌های آینده را مدل کند و به آن‌ها کمک کند تا انتخاب کنند . سایر عکاسان کمک‌های کمی در این زمینه می کنند. با این حال ، عکاسان دیگر ترجیح می‌دهند هر چیزی که مشتریان خود نشان می‌دهند را ثبت کنند .

رویکرد شما تحت‌تاثیر این است که آیا شما می‌خواهید جلسات مدل داشته باشید یا جلسات شیوه زندگی را ثبت کنید. من خودم را در جایی بین این دو قرار دادم. می‌خواهم مشتریانم راحت باشند و شبیه خودشان باشند ، اما من همچنین متوجه‌شده‌ام که بیشتر مردم از یک سبک ملایم در مورد پوشیدن برای یک جلسه استفاده می‌کنند.

دستور دادن

وقتی به پرتره‌های نوجوانان می‌رسیم ، راهنمایی که معمولا به آن می کنم ، در مورد سه نوع لباس است :

۱. یک لباس معمولی ، چیزی مثل شلوار جین و یک لباس رنگی بلند.

۲. لباس رسمی ، شلوار و پیراهن دکمه دار برای بچه‌ها ، یک لباس یا شلوار و یک پیراهن زیبا برای دختران .

۳. یک لباس که سن نوجوانی را به طور خلاصه توصیف می‌کند . این ممکن است پیراهنی ورزشی باشد ، یک تی‌شرت با گروه محبوبشان ، لباس رقص آن‌ها ، یا یک لباس واقعا شیک که آن‌ها دوست دارند باشد .

برای دو گروه اول ، من معمولا به دو نفر از افراد سالخورده و والدین آن‌ها می‌گویم که با بدون هیچ سوراخ ، یک شلوار جین رنگ تیره و یا یک پیراهن کاملا کلاسیک را انتخاب کنند . من همچنین به آن‌ها می‌گویم که برای خلاق بودن و فکر کردن در خارج از جعبه ، احساس خلاقیت کنند . من متوجه‌شده‌ام که والدین معمولا تصاویر بچه‌های خود را در دو گروه اول ترجیح می‌دهند ، در حالی که سالمندان معمولا تصاویر خود را در لباس سوم ترجیح می‌دهند . در تجربه من ، ارائه این راهنمایی ساده از نظر لباس ، مهم‌ترین عامل در تضمین اینکه والدین و کودکان عاشق پرتره‌های نوجوانان خود هستند ، بوده‌است .

عکاسی نوزاد

ژست دادن:

دبیرستان سالمندان در یک نقطه بسیار دشوار قرار دارند . ، آن‌ها می‌خواهند 17 یا 18 ساله به نظر برسند و مانند بزرگسالان رفتار کنند . من واقعا سعی می‌کنم به خاطر این دوگانه پویا با وجدان باشم . این ممکن است یک صابون شخصی متعلق به خودم باشد ، اما من همچنین سعی می‌کنم تا این کودکان را از طریق ژست دادن به طوری که احساس خوشبختی و قوی جوانان را می کنند، بدون اینکه بیش از حد رضایت بخش یا بالغ باشند هدایت کنم. DPS راهنمای خوبی برای مردان و زنان است . کمی زمان ببرید تا آن را بگذرانید و انواع حالات را شناسایی کنید که فکر می‌کنید سن مناسب برای دبیرستان سالمندان قبل از جلسه است !

آتلیه کودک

در طول جلسه

۱. ایجاد رابطه

همانطور که جلسه خود را شروع می‌کنید ، سوالات بیشتری بپرسید . اگر آن‌ها یک ورزشی بازی می کنند ، از آن‌ها بپرسید که این فصل تا چه حد ادامه دارد . در مورد برنامه‌های آن‌ها برای سال آینده سوال کنید ، یا اینکه آن‌ها به چه فکر می‌کنند . ببینید آن‌ها معمولا جمعه‌شب چه کار می‌کنند . از آن‌ها بخواهید تا در مورد بخش مورد علاقه دبیرستان به شما بگویید .

واقعا گوش کنید , به پاسخ‌های آن‌ها توجه کنید و وقتی چیزی را به اشتراک بگذارید ، به آن‌ها بگویید . شنیدن قدردانی از کسی غیر از والدین آن‌ها به ایجاد اعتماد به نفس در مقابل دوربین کمک خواهد کرد . از همه مهم‌تر ، وقتی که شما با بازخورد خود واقعی هستید ، به ایجاد رابطه کمک می‌کند و به آن اعتماد می‌کنند که به نوبه خود منجر به عکس‌های واقعی‌تر می‌شود .

آتلیه بارداری

2.دیافراگم خود را در ذهن داشته باشید.

من عاشق دیدن تصاویری هستم که خانواده ها برای اطلاعیه های فارغ التحصیلی انتخاب می کنند. اغلب در تجربه من، این تصویر پرتره عکس از شانه بالا و قدیمی است که به دوربین نگاه می کند و لبخند می زند، با پس زمینه زیبا و تار شده. چیزی درباره این نوع تصویر وجود دارد که بی نظیر و کلاسیک است. برای رسیدن به این کار برای پرتره های نوجوانان، تقریبا همیشه دیافراگم را در جایی بین f / 1.8 و f / 2.5 قرار می دهم که بسته به لنز دارد.

آتلیه نوزاد

3. ناخوشایندی را تایید کنید.

جلسات پرتره برای اغلب افراد عجیب هستند . وقتی که هورمون‌ها ، آکنه ، ناامنی ، و این که به طور کامل فاقد بلوغ هستند , قبلا به این ترکیب اشاره کردیم اضافه می کنیم ، در جلسات پرتره،  نوجوانان می‌توانند احساس خجالت کنند . یکی از ساده‌ترین تکنیک‌هایی که یافته‌ام این بود که تصدیق ناخوشایند داشته باشم. من می‌دانستم که چیزهایی مثل این ، " می‌دانم که مرکز توجه همه است و مثل یک عروسک مطرح می‌شود ، اما شما کار خوبی می‌کنید و همه چیز تا کنون عالی به نظر می‌رسد ! "

یا شاید چیزی شبیه به این , " من می‌دانم که این احساس کاملا ناخوشایند و مضحک است ، اما می‌خواهم که شما بزرگ‌ترین و باصداترین خنده خود ، را به من بدهید . مانند این ( خنده مسخره بابانوئل) ." می‌دانم که درخواست عجیبی است . آن‌ها می‌دانند که درخواست عجیبی است . تصدیق عجیب و غریب بودن و تمایل به مشارکت فعال دیوانگی است.. اما اگر بتوانید آن‌ها را جمع کنید ، اغلب آن‌ها را می‌خنداند،  که لحظه‌ای است که شما واقعا منتظر هستید .

فقط تصدیق اینکه عکس‌های نوجوانان یک تجربه عادی برای اغلب بچه‌ها نیست ، می‌توانند راه طولانی را برای رفتن و گرفتن عکس‌هایی که واقعا شخصیت خود را نشان می‌دهند ، بیابند .

عکاسی سویل

پس از جلسه

۱. استفاده از رسانه اجتماعی

کمی بعد از جلسه ، من تصویر پیش‌نمایش را به صفحه فیس بوکی خود پست می‌کنم . سعی می‌کنم یکی از آن‌ها را انتخاب کنم که به نظر من هر دو کودک و پدر و مادر را ، که اغلب پرتره سر و شانه است ، انتخاب کنند . بسیاری از تصاویری که در این مقاله می‌بینید تصاویر پیش‌نمایش ارسال‌شده به فیس بوک بعد از جلسات هستند .

من همچنین تلاشی برای پست کردن تصویری که یکی از چیزهای جالبی را نوجوان با آن در بخش جلسه همکاری در جلسه ما شرکت کرده بود. ثبت کند. مشترک است را ثبت می‌کنم . قلبم در انجام این کار تایید این بچه‌ها است . من از بسیاری از بچه‌های مختلف با پس‌زمینه‌های متفاوت عکس گرفته‌ام و هر کدام در مورد احساسات و امیدشان به آینده صحبت می کنند. من می‌خواهم آن‌ها ببینند که آن‌ها مهم هستند و در طول جلسه ما شنیده می‌شوند ، و همچنین آنها را تشویق می کنیم.

شما باید شیار خود را از نظر این که دقیقا چه طور تصاویر را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، پیدا کنید ، اما برای دبیرستان سالمندان به ویژه از این مرحله صرف‌نظر کنید ! من بیشتر ارجاعات برای پرتره های نوجوانان را از فیس بوک نسبت به سایر خیابان های دیگر دریافت کرده ام. 

عکاسی کودک در منزل

۲. سبک کلاسیک ویرایش را حفظ کنید.

وقتی نوبت ویرایش جلسات پرتره نوجوانان می‌رسد ، سعی می‌کنم سبک ویرایش خود را تمیز و کلاسیک نگه دارم . دوباره ، هر عکاس دارای سبک خود است و من پیشنهاد نمی‌کنم که وقتی به پرتره‌های نوجوان می‌رسد ، توجه داشته باشید که تصاویری را ایجاد می کنید که آزمون زمان را تحمل می کنند. برای من ، این اغلب به معنای ارائه تصاویر سیاه و سفید بیشتر نسبت به دیگر جلسات و تصاویر کم‌تر با درمان مات است .

عکاسی نوزاد در منزل

بالاخره

در تمام این موارد ، گرفتن پرتره‌های ارشدی که هر دو والدین و کودکان دوست دارند ، یک بخش آن آماده‌سازی قبل از جلسه است ، و یک بخش ایجاد ارتباط در طول جلسه می باشد.

مشکل نیست ، اما آمادگی در پیش رو وجود دارد. آیا نکات دیگری برای گرفتن عکس‌ از نوجوانان دارید که والدین و کودکان هر آنها را دوست دارند ؟ لطفا آن‌ها را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید .

از توصیه‌های ما در مقوله برنامه های آموزشی ما بیشتر بخوانید.