آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

چگونه باید فراتر از توصیه ترکیب‌بندی معمولی برای گرفتن بهترین عکس‌ کودک خود بروید

پست مهمان توسط راشل دوین - نویسنده زندگی در نور طبیعی : راهنمای نهایی یک ابزار قدرتمند عکاس است  و کلیک کنید ! چگونه عکس‌های زیبا از کودکان خود را بگیرید .

عکاسی کودک

اگر در مورد نحوه گرفتن عکس بهتر از کودکان تحقیق کنید ، جواهرات ویژه‌ای وجود دارند که مطمئنا در هر فهرست از توصیه‌ها ظاهر می‌شوند ." به سطح آن‌ها بروید " و " نزدیک‌تر شوید " ، این دو هستند که به ذهن می آیند و هر دو روش محکمی برای بهبود عکس‌ کودک هستند . بیایید ابتدا به این مساله نگاه کنیم که چرا این کارها را انجام می دهیم و سپس چگونه این ایده‌ها را برای ایجاد تصاویر بی نهایت جالب تر بسازیم.

نکته بالا که در هر لیست پیدا می‌کنید اغلب رفتن به سطح آنها است. دلیلی وجود دارد که باید به عنوان توصیه عالی آن را در نظر بگیریم و بلافاصله یک تفاوت بزرگ ایجاد می کند . اگر سطح خود را به اندازه یک کودک برای گرفتن پرتره پایین بیایید ، به آن‌ها قدرت خواهی داد تا مستقیما به دوربین نگاه کنند . زانو بزن تا به همان اندازه بچه بشوی . با سوژه تان گپ بزنید و قبل از شروع عکاسی کودک  به آنها احترام بگذارید. هنگامی که زمان مناسب است، دوربین خود را بلند کنید و از بچه‌ها بپرسید که آیا خودشان می‌توانند خودشان را در لنز شما بینند. 

عکاسی یک زبان بصری است و زاویه ای که با عکس می سازید  یک بخش جدایی‌ناپذیر از ساختار داستان شماست. به ترکیب‌بندی به عنوان بخشی از " دستور زبان " این زبان فکر کنید و اینکه انتخاب‌هایی که شما انجام می‌دهید باید هدف باشد . عکاسی یک زبان رایج است که حتی کودکان می‌توانند درک کنند و هنگامی که شما تلاش می‌کنید تا از لحاظ فیزیکی هم سطح آنها شوید، احترام خاصی برای آنها قائل شده اید .

نکته فنی : از یک لنز طولانی استفاده کنید تا بتوانید فاصله بین دوربین و صورت کودک را از بین ببرید . این یک لایه دیگر احترام است .

زمانی که شروع به استفاده از زاویه دریافت در سطح آنها می کنید طبق رواق معمولیتان ، در اینجا چهار ایده دیگر برای شکستن چرخه سطح عکس در چشم بزرگسالان وجود دارد:

عکس کودک

بر روی شانه آن‌ها : شما خود را همسطح آنها کرده اید , شما یک راست به تصویر کشیده شده‌اید ، حالا در اطراف کودک حرکت کرده‌اید و نگاهی به آنچه که انجام می‌دهند بیاندازید . خود را در دنیای آنها غوطه‌ور کنید و بگذارید دوربین شما ببیند آن‌ها چه می‌بینند .

نکته فنی : اگر یک لنز ۵۰ میلی‌متری سریع دارید ، اکنون از آن استفاده کنید و برخی از کودکان را در کادر بگنجانید . اگر آن‌ها مشغول هستند ، باید از سرعت شاتر سریع‌تر برای مسدود کردن حرکت استفاده کنید . استفاده از یک لنز ۵۰ میلیمتری سریع به این معناست که شما قادر خواهید بود دیافراگم را باز کنید تا به شما اجازه استفاده از شاتر سریع‌تر در داخل خانه را بدهد و از راه‌اندازی فلاش شما جلوگیری کند. 

عکاس کودک

عکاسی از کودک

پایین رفتن : کودکان کوتاه هستند و شما ممکن است زانو زده باشید تا سطح چشم چشمشان را بگیرید ، اما حالا ، جلوتر بروید . بیا ، می‌توانی این کار را بکنی ، دراز بکش . ممکن است از اینکه دنیا از زمین به چه شکلی است شگفت‌زده شوید . کودکان دوست دارند از زمان تولد متنفر باشند ، اما اگر شما با آن‌ها پایین بیایید ، حتی ممکن است از آن بیشتر لذت ببرید و شما می‌توانید با چهره‌های عجیب و مضحک به پایان برسانید . یا این کوه اسباب‌بازی روی زمین بازی چطور ؟ فکر می‌کنید از جایی که ایستاده‌اید بد بنظر می‌رسد ؟ از اینجا خیلی زیاد است !

نکته فن‌آورانه : دیافراگم خود را به اندازه لنزهای خود نگه دارید تا بتوانید برخی از زمین را در پیش‌زمینه این عکس‌ها محو کنید . این به شما کمک می‌کند سوژه خود را بیشتر منزوی کنید.

عکاسی کودک در منزل

اتلیه کودک

 چشم پرنده : شکستن زاویه چشم بزرگسالان همیشه تنها در مورد نشستن سس سیب و یا روی زمین نشستن است . به دقت دنیا را می‌بیند که کودک شما در آن زندگی می‌کند . ممکن است همان طور باشد که شما هستید ، اما وقتی سعی می‌کنید از نقطه‌نظر غیر منتظره نگاه کنید ، می‌تواند متفاوت ظاهر شود . بالا رفتن ( با دقت ! ) بچه‌ها و عکس گرفتن مستقیما در هنگام غذا خوردن، زنگ تفریح ، زمان داستان یا زمان حمام و یا هر زمان دیگر. من (با دقت و با دقت) در لبه های حمام های مختلف، نرده های کابینت و میزهای شام برای گرفتن برخی از عکس های مورد علاقه من تعادل برقرار کرده ام. 

نکته فنی (حتی برای آتلیه کودک) : از عریض‌ترین فاصله کانونی که شما دارید و واقعا محدوده وسیعی از کودکان را در محدوده خود داشته باشید.. فقط مواظب پاهای خودتان باشید.

بهترین آتلیه کودک

اتلیه تخصصی کودک

بازتاب‌ها : استفاده از بازتاب‌ها نه تنها شما را با بچه ها جذب می کند بلکه آن  ها را درک می کنید . و آن ها متوجه نمی شوند وقتی که دوربین در مقابلشان است تا از حالت هایشان عکس بگیرید . شما به خانه ای پر از آینه نیاز ندارید تا این کار را انجام دهید . وقتی شروع به نگاه کردن می‌کنید ، سطح درخشانی را در اطراف خود خواهید یافت.

نکته فنی:  خود را در عکس نشان دهید . دوربین را به حالت فوکوس نزدیک سوژه تنظیم کنید و قبل از اینکه دکمه شاتر را فشار دهید دوربین را دور از صورت خود بگیرید.

عکاسی سویل

عکاسی نوزاد

تقریبا به هنگام جستجوی راه‌هایی برای بهبود عکس‌ کودک ، به شما گفته می‌شود " نزدیک‌تر شوید " . صورت‌های کودکان بسیار زیبا هستند که توصیه عالی برای پر کردن کادر با آن‌ها است . کوچک‌ترین جزییات را با عکاسی کودک از نزدیک به چیزهایی مثل مژه‌های تازه متولد شده جدا کنید ، لب‌های غنچه شده برای بوسه یا چکیدن یک پرتقال آبدار از درخت . این عکس‌ها برای اضافه کردن تصاویر به مجموعه‌ای از تصاویر مفید هستند .

نکته فنی : از یک لنز ماکرو ، آداپتور کلوزآپ استفاده کنید تا نزدیک‌ترین فوکوس ممکن را بدست آورید.

اتلیه معروف کودک

عکاسی کودک - عکاسی نوزاد

دور از دسترس : حالا که شما این ارتباط چشمی قوی و رویایی را از کودک خود دارید ، قدم عقب بگذارید و بگذارید بچه‌ها در عکس‌های شما نفس بکشند . شما باید واقعا به عقب برگردید و بچه‌ها را در دنیای بزرگ خود ببینید . این زاویه بر کوچکی آن‌ها تاکید می‌کند ، اما اعتماد به نفس آن‌ها به تنها بودن در چارچوب عکس  قدرت آن هاست.

نکته فنی : از رنگ و فضای منفی استفاده کنید . یک عکس آشفته به اندازه کافی قدرتمند نخواهد بود.

عکاسی بارداری

از این پست لذت بردید؟ کتاب الکترونیکی نو را شل - زندگی در نور طبیعی : راهنمای نهایی یک ابزار قدرتمند عکاس و همچنین کتاب‌های الکترونیکی او ! چگونه عکس‌های زیبا از کودکان خود را بگیرید

را شل دوین یک عکاس زن تجاری بین‌المللی و یک وبلاگ نویس عکاسی روزانه از ایالات است . او در حال حاضر در ملبورن استرالیا زندگی می‌کند . ریچل و پتا مازی دو گروه پشت " Snapshots " هستند . آن‌ها به عکاسان آنلاین آموزش می‌دهند . کتاب آن‌ها سال آینده در Amphoto هاوس منتشر خواهد شد .

از دسته ما بیشتر بخوانید.