آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

چه کسی است که Elisabeth Messina را دوست نداشته باشد؟

چه کسی است که Elisabeth Messina را دوست نداشته باشد؟ سبک نوشتن با شکوه او و تصاویر خیره کننده اش روی صفحات مجلات سراسر دنیا به چشم می خورد، از جمله Weekly، OK، Grace Ormonde Style Wedding، And Professional Photographer. او همچنین مجله خود را منتشر کرده است. او کارهای فوق العاده پرطرفدار و موفقیت آمیز عروسی و عکس پرتره را انجام می دهد، و من همیشه از اینکه چقدر عکاسان را به توسعه و پیشرفت تشویق می کند، شگفت زده می شوم. 

عکاسی کودک

یک بار دیگر مسینا هدیه ای از هنرهای تجسمی اش را به ما بخشیده: یک کتاب جدید که در آن از اسرار و جزئیات «ایجاد عکس پرتره درخشان» می گوید.

"ایجاد یک عکس پرتره فقط این نیست که دست به کار شوم، دوربینم را بردارم و شروع به فشردن دکمه کنم. هرچه بیشتر عکس ژورنالی بگیرید، بیشتر متوجه خواهید شد که از بسیاری از عناصر می توان به صورت موفقیت آمیزی در عکاسی ژورنالی از یک منظره استفاده کرد ... " : عوامل فنی، نور، مکان، جنبه های خلاقانه، ذهنیت شما از موضوع و غیره." 

عکس پرتره درخشان

مسینا زمان خود را صرف می کند تا خوانندگانش را به مبحث اصلی هدایت کند، مهمترین اصول ایجاد عکس پرتره: درک سوژه های خود، محل کار، کار با نور طبیعی و مورد اخر: به نمایش گذاشتن. او یک نکته ساده برای ایجاد عکس پرتره های درخشان دارد: با مقررات پیش بروید، تاریک ترین بخش سوژه خود را کشف کنید و آن را به نمایش بگذارید. این استراتژی اوست و با وجود بسیاری از استدلال هایی که من شخصا درمورد خلاف انجام این کار شنیده ام، این تکنیک برای مسینا عالی عمل می کند.

عکس پرتره درخشان فقط یک کتابچه راهنمای فنی "چگونگی انجام کار" نیست. مسینا همچنین در مورد موضوعات بسیار سخت در زمینه عکس پرتره می نویسد، از جمله: هنرمندی و تحریک احساسات.

 او عکاسان را تشویق می کند تا به جای گرفتن عکس های درست از نظر فنی، به دنبال ایجاد عکس هایی باشند که احساسات عمیق آنها را بیرون می کشد.

مسینا همچنین در کتابش از ارتباط بین ظاهر و ترکیب، نور و نمایش بیش از حدش و استیل سخن می گوید.

آنچه که بیشتر در کتاب مسینا مورد تحسینم قرار گرفت، این بود که - در حالی که بیشتر کار او را مراسم عروسی تشکیل داده، این کتابی نیست که بر روی «هنر عروسی» تمرکز کند، همانطور که بسیاری از عکاسان این کار را انجام می دهند. در عوض، این کتابی است که چشم اندازی را برای ایجاد عکس پرتره های خیره کننده از انواع مختلف، مانند: جشن های تولد، عکس کودک در بازی، زوج ها و عکس بارداری به ارمغان می آورد. مسینا هنر عکس پرتره خود را برای خود نگه نمی دارد، بلکه از عمق تجربه اش برای ارائه بینش در زمینه های مختلف عکس پرتره استفاده می کند.

اگرچه حتی 20 دلار در آمازون (در حال حاضر 38٪ تخفیف) قیمت دارد، کتابی است که عکاسان عکس پرتره را، در هر مرحله از زندگی شان،  مورد الهام و آموزش خود قرار می دهد و به آنها زندگی می بخشد.