آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

آتلیه کودک سها

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

آپارات - بهترین آتلیه بارداری فیسبوک بهترین آتلیه کودک اینستاگرام اتلیه کودک یوتیوب آتلیه عکاسی کودک تلگرام آتلیه عکاسی کودک گوگل پلاس - آتلیه عکاسی کودک توییتر آتلیه تخصصی کودک

اولین سال تولد کودک شما شگفت انگیزترین تغییر و تحول شما به شمار می رود. سرعت تغییرات در این یک سال به حدی بالاست که نمی توان تصورش را کرد. اهمیت عکس ماهگرد نوزاد از همین سرعت تغییرات ناشی می شود. رنگ پوست، رنگ و مدل موها، چشم ها و حتی قیافه هر ماه کاملا با ماه قبل تفاوت کرده است. ثبت این جذابیت ها در لحظه می‌تواند تا سال‌ها جزئیات نوزاد را در ذهن پدر و مادر زنده نگه دارد.

کودک تازه به دنیا آمده لطافت و معصومیت خاصی دارد. از طرفی نیز روز به روز تغییر چهره می‌دهد. از این رو والدینی که به تازگی صاحب فرزند می‌شوند. عکاسی از نوزاد خود را در اولویت قرار می‌دهند. اما عکاسی از نوزاد کار چندان آسانی هم نیست. زیرا هیچ کنترلی بر روی اعمال خود ندارد و همین امر باعث سخت شدن کار عکاسی می‌شود.

حتما لازم نیست که شما استودیو عکاسی اختصاصی متحیر کننده ای داشته باشید تا بتوانید عکس هایی فوق العاده در فضای بسته بگیرید. در اغلب خانه ها حداقل یک یا دو مکان وجود دارد که به خوبی عمل می کنند. شما لازم نیست که حتما تجهیزات اضافی بسیاری داشته باشید ، در واقع ، این نکات به شما در گرفتن عکس هایی در فضای بسته و فقط به وسیله دوربینتان و نور طبیعی پنجره (یا حتی اندکی نور تابان شدید) کمک می کند.

میان هزاران نوع عکاسی ای که یک نفر می تواند انجام دهد ، من همیشه عکاسی نوزاد را یکی از چالشی ترین انواع تلقی می کنم.داشتن تجهیزات فوق العاده و دانستن ترفند ها و تکنیک های مختلف هیچ وقت کافی نیست.برای من ، این ژانری از عکاسی است که باور دارم در آن توانایی انسان بسیار اهمیت دارد.