آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

آتلیه کودک سها

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

نوزادان! نوزادان همه جا هستند. به طوري كه هر كسي كه اطراف من است، يا باردار است و يا يك نوزاد دارد.من دوست دار واقعي نوزادان هستم. من عاشق ظاهر صورتی و کمی چروکیده ی آن ها هستم. بويي كه مي دهند را نیز دوست دارم،بویی همانند بوي پودر بچه یا شیر خشک. و همچنین عاشق صداهايي كه آن ها ایجاد می کنند هستم .

اغلب داوطلبان مدرسه عکاسی دیجیتال، آگاه هستند که یک ماه پیش من پدر شدم. نام پسر جدید ما زانیار است (شما می توانید با او در طول دوره آشنا شوید).

من قبلا در مورد موضوع عکاسی نوزادان و نوزادان از دیدگاه کسی که در آتلیه نوزاد ، خدماتش برای عکسبرداری از نوزادان دیگر بوده، نوشته ام - اما ماه گذشته فرصت مناسبی در اختیار من گذاشته شد تا پدری باشم که دوربین دیجیتالی به دست دارد – و این یک سناریوی کاملا متفاوت است.

نوزادان. آیا شما عکاسی از آنان را چالش برانگیز می دانید؟

آن ها غرغر مي كنند ،استفراغ مي كنند، مي خندند، گريه مي كنند، دست هاي خود را به هم مي چسبانند. آن ها در كل ،كارهايي انجام مي دهند كه عكاس نوزاد مايل به ديدن آن ها در طول عكاسي نيست.

همه ما در هر مراسمی چند ژست عکس خانوادگی انتخاب می‌کنیم و براساس آن عکس‌هایی را ار خاطرات ماندگار زندگیمان ثبت می‌کنیم. ورود عضو جدید خانواده و تولد نوزاد هم یکی از این خاطرات ماندگار است. که تا جای ممکن باید پررنگ و زیبا ثبت شود. زیرا با اضافه شدن عضو جدید به خانواده برکت فوق‌العاده‌ای به زندگی هر خانواده اضافه می‌شود.