آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

عکاسی نوزاد

عکاسی نوزاد

عکاسی نوزاد سویل استودیو

چند نکته که به هنگام مراجعه به آتلیه نوزاد وکودک باید رعایت کنید: 

در روز مراجعه به آتلیه به هيچ وجه فرزندتان را از خواب بيدار نكنيد. اجازه دهید تا خودش از خواب بيدار شود و مطمئن شوید كه خوابی كامل داشته است. براي همين زماني كه برای عکاسی نوبت رزرو ميكنيد حتما به زمان بيدار شدن كودكتان توجه کنید. 

صبحانه مقوي و مفصل يا اگر نوزاد هست شير به موقع رو فراموش نكنيد. 

عصبانيت،دعوا و يا جر و بحث با فرزندتان رادر روز مراجعه به آتلیه كلا تعطيل كنيد. به دلش رفتار كنيد. و حتي وعده چيزي كه دوست دارد را به او بدهيد البته یادتان نرود حتما به آن عمل کنید.
براي بيرون آمدن از خانه تا جايي كه ممكن است لباسي را به کودک یا نوزاد خود بپوشانيد كه ميخواهيد ابتدا با آن عكس بگيرد به اين دليل كه هنگام رسيدن به آتليه بعضي از بچه ها محو دكورهای آتلیه عکاسی ميشوند و لباس عوض كردن ناراحتشان ميكند. علاوه بر اينكه در وقت خودتان هم صرفه جويي ميشود. البته فصل سال هم مهم هست. 

آتلیه کودک ها و نوزاد معمولا محیط جذابی دارند.اجازه بدهيد كه كودكتان داخل استوديو دور بزند و اطرافش را مشاهده کند. 
به عكاس اعتماد كنيد و اجازه دهید با فرزندتان دوست شود و دكورهای آتلیه را به او نشان دهد. عجله نكنيد بگذاريد تا با محيط آشنا شود به خصوص اگر فرزند شما كمي خجالتي يا حساس است. با عكاس همكاري كنيد و آرام آرام به سمت دكور يا بكگراند مورد نظر همراهيش كنيد. 

چند لحظه اي كنار کودکتان بمانید. وسيله ها را به او نشان دهید و به او احساس امنيت و آرامش بدهيد. کودکتان را به ناگاه داخل دكور آتلیه تنها نگذاريد. آرام آرام زماني كه مطمئن شديد كه سرگرم شده از كادر خارج شوید. اما همچنان با صحبت كردن به فرزندتان اطمينان بدهيد كه هستيد و بگذاريد صدای شما را بشنود. حالا وقت شكلك در آوردن ، سر و صدا كردن و نشان دادن اسباب بازيهاي مورد علاقه به کودکتان است. خجالت نكشيد. اين زمان شماست كه بايد به بهترين نحو از آن استفاده كنيد. و مطمئن باشيد یک عكاس نوزاد و کودک به این حرکات عادت دارد و هيچ حركتي از جانب شما برایش عجيب نيست. 

در داخل استودیو عکاسی و به هنگامی که عکاس مشغول عکسبرداری است جايي بايستيد كه يا پشت سر عكاس باشيد يا در يك زاويه مناسب. (عكاس شما را راهنمايي خواهد کرد) اگر جايي باشيد كه مادام به كادر رفت و آمد داشته باشيد ممكن است بعضي از لحظات طلايي به خاطر حضور شما در كادر از دست برود به صورتي كه حتي با فتوشاپ هم قابل اصلاح نباشد. 
وقفه ای در عکاسی ایجاد کنید و به نوزادتان يا بچه هايي كه هنوز شير ميخورند حتما حتما شير بدهيد. اين كار باعث آرامش گرفتن فرزندتان از بدن شما ميشود. 

به عكاس اعتماد كنيد. اين نكته بسيار مهمي است. به خودتان يادآوري كنيد كه شما يك فرزند داريد ولی عکاس یک آتلیه کودک و نوزاد در طول روز شايد 10 يا 20 تا بچه را ميبيند و با آن ها كار ميكند پس تجربه بيشتري دارد. اگر به نظر عكاس لباسي متناسب با دكور نیست سعي كنيد با او همكاري كنيد.

در انتخاب عکس ها دقت کنید و اگر نکته خاصی در عکس وجود دارد که فکر می کنید لازم است اصلاح شود حتما با عکاس در میان بگذارید.
امیدوارم نکات بالا مورد استفاده شما مادران گرامی قرار گرفته باشد.


برای عکاسی نوزاد در آتلیه عکاسی ، چه لباسی باید به نوزاد پوشاند؟
اغلب آتلیه های عکاسی، عکاسی نوزاد را در حالی انجام می دهند که نوزاد لباسی بر تن ندارد. بنابراین برای روز عکاسی در آتلیه بهتر است از لباسی استفاده کنید که برتن کردن و درآوردن آن آسان باشد. اگر دوست دارید عکاسی نوزاد دلبندتان را در حالی انجام دهید که لباس بر تن دارد بهتر است در انتخاب لباس مناسب دقت کنید.

Read 1660 times