آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

عکاسی بارداری

نکاتی درباره عکس بارداری در آتلیه و نکاتی پیرامون آن

 آتلیه عکاسی تخصصی کودک ، نوزاد و بارداری سویل


برای انتخاب آتلیه بارداری مناسب ، می توانید از جستجو در اینترنت یا پرسو جو از دوستان و اقوام استفاده کنید. بعد از پیدا کردن آتلیه بارداری مطابق معیارتان حالا وقت آن رسیده که در محل آتلیه حضور پیدا کرده تا از قوانین آتلیه بپرسید، نمونه کارها را ببینید و پاسخ سوال هایتان را دریافت کنید .

مسلما هر آتلیه بارداری قوانین خاص خود را دارد و می بایست خودتان را با آنها هماهنگ کنید.
بهترین زمان برای عکاسی بارداری هفته سی ام است ، چراکه در این زمان شکم حجم مناسبی پیدا کرده است .

میانگین وقت عکاسی برای عکاسی بارداری یک ساعت است اما در صورت خالی بودن ممکن است مدت زمان بیشتری به شما اختصاص دهند. در خصوص چاپ عکس ممکن است آتلیه بارداری،محدویتی برای تعداد چاپ عکس برای شما در نظر داشته باشد.
بسیاری از آتلیه های بارداری فایل عکس ها در اندازه کوچک جهت استفاده در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و... یابکگراند گوشی تحویل میدهند ، اما توقع نداشته باشید که فایل ها را در سایز اصلی به شما بدهند. 
قبل از انجام عکاسی بارداری صحبت کردن با عکاس می تواند بسیار سودمند باشد، چراکه می توانید ژست هایی که دوست دارید عکس بگیرید، نشان دهید و از مشورت و نکته های او بهره مند شوید. ممکن است با توجه به مسائل فنی، عکاس از ایده های شما استقبال نکند، پس باز هم نگران نباشید، به او اعتماد کنید . 

آرایش کنید اما لازم نیست به آرایشگاه بروید و شنیون کنید ، تنها کافیست به دست هایتان لاک بزنید، موها را براشینگ کنید، موهای ساده و براشینگ شده، علاوه بر نشان دادن زیبایی و حس مادری در عکس بارداری، متداول تر و مناسب ترند .

 نگران ترک های روی شکم نباشد بهترین زمان استفاده از فتوشاپ همین جاست .

با آژانس به محل آتلیه بارداری بروی دبا این کار با یک تیر چند نشان را خواهید زد، اگر آتلیه پارکینگ اختصاصی نداشته باشد، بدنبال جای پارک نخواهید گشت و در مسیریابی در زمان ترافیک مشکلی نخواهید داشت . از طرفی استرس برای شما اصلا خوب نیست، به اتفاق همسرتان صندلی عقب نشسته و با خیال آسوده به آتلیه عکاسیبروید .
اگر فرزند دیگری دارید به همراه همسر و فرزندتان به آتلیه بروید . عکس خانوادگی در انتظار ورود عضو جدید بسیار زیباست. برایاینکاربامسئولآتلیهبارداریمشورتکنیدواو را از تصمیم و نقطه نظرات خود آگاه سازید . 
 
 به آتلیه متخصص بارداری برویدمسلما آتلیه ای که در سایر سبک های عکاسی پرتره و یا صنعتی فعالیت می نماید نمی تواند بهترین عکس بارداری از شما ثبت کند . پس بهتر است به آتلیه ای بروید که بصورت تخصصی عکاسی بارداری انجام می دهد .

Read 1218 times