آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

آتلیه بارداری

آتلیه بارداری

آتلیه بارداری سویل استودیو

در گدشته دوران بارداری را بدترین دوران برای عکاسی بارداری از خانم ها می دانستند ولی مدت هاست که کسی این گونه فکر نمی کند. امروزه بارداری را به عنوان یک معجزه الهی می دانند و بسیاری بر این باورند که باید از این روز های زیبا عکس بارداری گرفت وازآن یک خاطره خوب ساخت...
اما زمانی فرا می رسد که شما هم می خواهید از همسر، خواهر یا دوست خود در دوران بارداری عکس بارداری بگیرید آیا برای گرفتن چنین عکسی آمادگی دارید؟ در این مقاله به شما کمک می کنیم در صورت روبرویی با چنین شرایطی عکس بارداری هایی زیبا و خاطره انگیز بگیرید.

باید بگویم فکر خوبی نیست که هر وقت روز و در هر فرصتی که دست داد از یک خانم عکس بارداری بگیرید. برای اینکه عکس های زیبایی از یک خانم باردار بگیرید باید بهترین زمان را انتخاب کنید. و همچنین بسیار مهم است که چه کسی و چه چیزی را در عکس اضافه کنید. نکاتی در این باره:

در آتلیه بارداری از یک مادر باردار از شش ماهگی و پس از آن عکس می گیرند. 
در آتلیه بارداری از خانم باردار همراه با همسر، والدین و اعضای خانواده اش عکس می گیرند. عکس بارداری خود داستانی را روایت می کند به خصوص وقتی که اطرافیان خانم باردار در کنار او هستند. اگر نزدیکان این خانم در دسترس نیستند چیزی را که برای او عزیز است در عکس اضافه کنید چیزی مانند یک عروسک که او علاقه زیادی به آن دارد. مهم ترین چیز در عکاسی بارداری این است که داستانی را در عکس خود روایت کنید.
در آتلیه بارداری از خانم باردار در شرایطی عکس می گیرند که تحت فشار روحی نیست یا عجله ای ندارد در این شرایط عکس شما خراب می شود و نمی توانید عکس بارداری با کیفیت بگیرید.

Read 1320 times