آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

خدمات سویل استودیو

تو این سالها خدمات سویل استودیو روز بروز تکمیل تر شده و الان با کلی خدمات متنوع پذیرای شمائیم:

 • دکورها و صحنه آرایی : بیشتر دکورهای آتلیه حاصل هنرمندی و طراحی مدیر محترم آتلیه و حاصل ده سال تجربه تو حوزه هنری است. تازه ، هر ماه هم حداقل یه دکور به آتلیه اضافه میشه و دوستامون (که شما باشین) همیشه خیالتون راحته که با دکورهای تکراری مواجه نمیشین و لحظات و خاطره هاتون همیشه جدید و رنگارنگه.

 • نورپردازی و عکاسی : تو استودیو با ترکیبی از نور و رنگ مواجه میشید که با هنرمندی تمام طراحی شده و شور و شوق زندگی تون رو از دریچه لنز دوربین وارد خاطرات تون میکنه. در حقیقت ما عکس نمی گیریم ، اونو میسازیم.

 • چاپ و شاسی عکس : بعد از عکاسی و انتخاب عکس ، عکس ها به سلیقه و سفارش شما روتوش و طراحی میشه و آماده برای چاپ و شاسی. اینکار توسط یکی از بهترین و بزرگترین لابراتوارهای تهران انجام میشه و همیشه مدیر محترم آتلیه ناظر بر این امر هست. چون قراره با این عکس ما تا ابد مهمون خونه هاتون باشیم.

 • آلبوم ، ژورنال و فتوبوک: بعضی از دوستامون سفارش آلبوم دیجیتال یا ژورنال ایتالیایی میدن . طراحی آلبوم توسط دو تا از هنرمندترین فتوشاپ کارهای آتلیه انجام میشه و بعد از آماده شدن طراحی برای لابراتوار ارسال و پس از چاپ و صحافی، توسط مدیر محترم آتلیه کنترل و آماده تحویل میشه.

 • فایل عکس ها : بعد از تموم شدن جلسه عکاسی ، فایل تمام عکس ها بصورت ریسایز شده داخل سی دی تقدیم شما میشه . بعضی از دوستان سفارش فایل اصلی عکس ها رو دارن که میتونن با هماهنگی قسمت سفارشات نسبت به پرداخت هزینه و دریافت سی دی فایل اصلی اقدام کنن.

 • فیلمبرداری و کلیپ : معمولا در مراسم و جشن ها علاوه بر عکاسی ، فیلمبرداری هم لذت خودش رو داره. اکیپ هنرمند ما با جدیدترین دوربین ها و تکنیک ها ، کلیپ های فانتزی و بسیار زیبایی از مراسم شما به یادگار میزارن، کلیپ هایی که میتونین تو اینستاتون بزارین و لحظات خوشتون رو با همه به اشتراک بزارین و انرژی مثبت بگیرین.

 • خدمات مناسبتی : دوستای ما به مناسبت های مختلف دوست دارن لحظاتشون رو موندگار کنن . چند هفته قبل تر مدیر محترم آتلیه دکورهای مخصوص مناسب مورد نظر رو طراحی و چیدمان میکنه و برای راحتی دوستان پکیج عکاسی مناسبتی از طریق سایت و شبکه های اجتماعی ، اطلاع رسانی میشه.

 • عکاسی در منزل : ما عاشق این مدل عکاسی هستیم. اگه خودتون عکس ها و کلیپ هاشو تو سایت و شبکه های اجتماعی ببینید ، با ما هم نظر میشید. تو این عکسها همه چیز خود واقعی اش هست ، دکورها ، نور ، خنده ها و شادی ها و همه چیز. برای رفاه حال دوستان ، اکیپ هنرمند ما طبق وقت رزرو شده تو منزل حاضر میشن و چند ساعت با شما زندگی میکنن و شور و شوق زندگی واقعی رو براتون به یادگار میزارن.

 • عکاسی فضای باز: اگه دوست داشته باشین یه روز میریم پارک یا یه روز میریم باغ مخصوص آتلیه و تو طبیعت کلی خاطره سازی میکنیم. عکس های فضای باز عالی میشن، ما اصلا تعریف نمیکنیم ، خودتون برید تو اینستا ببینید.

 • مراسم روز زایمان : روز زایمان یکی از زیباترین و ناب ترین روزهای هر خانواده ای تو دنیاست. لازم نیست تو اونروز نگران ثبت خاطرات و لحظات باشین ، اون با ما. از طراحی تم و دیزاین اتاق و کادوها گرفته تا عکاسی مامان و نی نی و مهمونا ، فیلمبرداری تو اتاق زایمان و مراسم رونمایی از نی نی.

 • طراحی تم مراسم و جشن ها : تیم هنرمند ما برای مراسم و جشن های شما از قبل طراحی و چاپ یه تم منحصر بفرد رو براتون تدارک می بینن که عکساتون با تم مخصوص خود خودتون تهیه بشه. خودتون که تکید ، تم تون هم تک میشه.