آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

انتخاب آتلیه کودک - قسمت پانزدهم: تم های متنوع و لوکس

همه پدران و مادران عاشق این هستند که از لحظه تولد نوزادشان تا بزرگ شدن و مدرسه رفتن او عکس های خاطره انگیزی داشته باشند. امروزه با انتخاب مناسب ترین آتلیه کودک این شرایط برای پدرها و مادرهای عزیز به راحتی فراهم شده است.

 

انتخاب آتلیه کودک و در نظر داشتن تم های زیبای آن

یکی از دغدغه های پدر و مادران عزیز در انتخاب آتلیه کودک این است که آیا تم مورد نظر ویژگی های لازم و مطابق با سلیقه آن ها را دارد یا خیر؟ زمانی که کودک شما در شرایط سنی خاصی قرار دارد و یا اینکه به مناسبت های گوناگون می خواهید تصویری زیبا و به یادماندنی از او ثبت کنید به سراغ تم ویژه آن دوره سنی و یا مناسبت خاص می گردید. تم هایی که در آتلیه های کودک به کار برده می شود شامل تم تولد، تم نوزادی، تم دخترانه و تم پسرانه، تم مناسبت های مختلف از جمله شب یلدا، عید نوروز، کریسمس، تم جشن دندانی کودک، تم جشن عبادت و... می باشد. به طور مثال هرچه تم آتلیه کودک نزدیک به رنگ لباس کودک شما باشد زیبایی عکس کودکتان بیشتر می شود.

 

تنوع در تم آتلیه کودک می تواند عامل مهمی در زیبا بودن عکس تلقی شود. تم آتلیه کودک را می توان به تم تولد، تم نوزادی، تم مناسبت های گوناگون تقسیم بندی کرد.
انتخاب انواع تم های زیبا و لوکس در آتلیه کودک

 

انتخاب تم های لوکس و زیبا

اغلب اوقات شما می توانید هنگام انتخاب آتلیه کودک نوع تم مورد نظر خود را با تناسب سن و جنسیت کودک دلبندتان هماهنگ کنید. انتخاب آتلیه کودک و نوع تم لوکس همگی به سلیقه شما بستگی دارد. برای نمونه می توان از تم های رنگی خاصی که متناسب با کودکان دختر است استفاده کرد و یا این که برای یک تم تولد خاص و زیبا، تزئینات با رنگ های شاد و بچه گانه به کار برد. به عنوان مثال به کار بردن وسایلی که بیشتر به دختر بچه ها مربوط می شود مثل چرخ خیاطی اسباب بازی می تواند تناسب تم را بالاتر برده و آن را لوکس تر جلوه  دهد. امروزه آتلیه های کودک سعی کرده اند با به کارگیری تنوع رنگ های شاد بتوانند تم های زیباتر و خلاقانه تری را ایجاد کنند. البته برخی از تم های آتلیه کودک نشان دهنده فصل های زیبای سال هستند.