آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

انتخاب آتلیه کودک - قسمت هفتم: کادر عکس

یکی از تأثیر گذار ترین عواملی که در عکاسی کودک بسیار مهم است و آتلیه عکاسی کودک می بایست به آن توجه زیادی داشته باشد، انتخاب کادر عکس کودک زیبا و مناسب می باشد. توجه به کادر عکاسی باعث می شود تا عکس ها زیبا و جالب شوند. در این مقاله سعی می کنیم تا تعدادی از کادرهای عکاسی تاثیرگذار را نام ببریم.

 

کادربندی نزدیک در کادر عکس کودک

یکی از روش های عکاسی با کادر زیبا استفاده از تمام صفحه برای سوژه عکاسی است. در کادر عکس بهتر است که از تمام فضای کادر برای موضوع استفاده شود و کادر به صورت نصفه درج نشود. سعی کنید در عکس های خود از جاهای شلوغ استفاده نکنید و از مواردی که در عکس جلب توجه خواهد کرد دوری کنید.

 

کادر بندی افقی و عمودی در عکس

استفاده از کادر عکس کودک عمودی در زیبایی تصاویر ثبت شده بسیار تاثیرگذار خواهد بود. این کادر عمودی می تواند تفاوت خیلی زیادی در نوع عکس ایجاد کند. در عکس های افقی فضای بیشتری از کادر تلف می شود و زیبایی عکس را کمتر می کند ولی در عکس های عمودی اکثر فضای کادر عکس در اختیار سوژه قرار می گیرد و این کار باعث زیبایی خاص عکس شما خواهد شد. البته سعی کنید تا قبل از گرفتن عکس موضع خود را در قبال گرفتن عکس عمودی و یا افقی معین کنید. چون هر یک از این نوع کادر عکس دارای مزیت های خاصی است که متناسب با شرایط خاص محیط انتخاب می شود. البته در بعضی موارد هم سوژه و نوع عکاسی مشخص نمی باشد، در این زمان می توان با گرفتن چند عکس مختلف موقعیت را بررسی و نوع گرفتن عکس را انتخاب کرد.

 

خطوط هادی در کادر عکس کودک

عکس هایی با کادربندی نامناسب مخاطب خود را گیج می کند و باعث می شود بیننده نداند که به کجا نگاه کند. شما در کادر عکس کودک می توانید با استفاده از خطوط خاص کنترل حرکت چشم بیننده را روی عکس مشخص کنید و با این کار به بیننده کمک کنید تا عکس را از دید شما دیده و آن را بهتر درک کند.