آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

5 نکته ساده برای عکاسی کودک در فضای باز

وقتی موقع عکاسی کودکان زیر 2 سال می شود (و نوزادان ) ، اغلب مردم بلافاصله به استودیو هایی با پشت صحنه هایی با جزئیات و تعداد زیادی هدبند ، کلاه و اکسسوری فکر می کنند. آن سبک عکاسی برای کودکان هیچ گونه اشکالی ندارد ، ولی اگر شما دسترسی به فضای آتلیه کودک ندارید ، باید کمی خلاق باشید.

عکاسی کودک

روز به روز ، من بیشتر متوجه می شوم که عاشق عکاسی کودک کم سن و نوزادان در فضای باز هستم. بله ،من اغلب حتی نوزادان کوچک 5 – 10 روزه را نیز حداقل برای بخشی از سشن بیرون می برم. اگر شما نیز می خواهید این را امتحان کنید  ،در اینجا 5 نکته ساده برای کمک به شروع کار و همچنین ایمن نگه داشتن این دختران و پسران کوچک ارائه کردیم.

1. آن ها را در فضای بسته آرام کنید.

عکس کودک

وقی نوبت نوزادان می شود، شما متوجه خواهید شد که آن ها وقتی که جایشان بسیار گرم باشد به سرعت آرام می شوند.این به این معنی است که اگر شما می خواهید یک عکاسی نوزاد در فضای باز کنید ، اگر در فضای بسته مثل آتلیه نوزاد کار را شروع کنید بسیار موفق تر خواهید بود. در داخل ، نوزاد را بسیار سفت و محکم قنداق کنید و به یاد داشته باشید  که نوزادان دوست دارند گرم باشند ، بنابراین شما ممکن است بخواهید که زیر قنداق نیز به آن ها لباس بپوشانید. سپس همزمان که نویز سفید یا صداهایی آرام پخش می کنید آن ها را به آرامی تکان دهید تا آرام و خواب آلود شوند. سپس ، کودک را در یک سبد یا کاسه ای که با پتوی پرزدار پوشیده شده بخوابانید تا آرام بگیرد. هنگامی که کودک آرام گرفت سپس همه چیز را بیرون ببرید.

آتلیه کودک

گاهی اوقات ، عکاسی نوزاد در فضای باز می تواند چیزی همانند یک مسابقه با زمان باشد ، زیرا هر باد ناگهانی یا صدای بلندی می تواند آن ها را آزرده کرده و از خواب بیدار کند. برای موفقیت بیشتر ، قبل از شروع سشن، یک لوکیشن نزدیک خانه پیدا کنید . همچنین ، حتی در شرایط کاملا ایده آل ، زمان هایی وجود خواهد داشت که کودک در فضای باز آرام نخواهد شد. اگر آن را تجربه کردید ، خودتان را خسته نکرده و یکجا نایستید.

اخیرا در یک سشن ، من دفعات متعددی سعی کردم نوزاد را به فضای باز ببرم ، و هر دفعه قبل از اینکه بتوانم حتی یک عکس بگیرم او با گریه از خواب بیدار شد. بنابراین من با گرفتن اجازه، چندین گل را بریده و به داخل آوردم ، و نوزاد را در داخل خانه با گل ها عکاسی نوزاد کردم (عکس فوق را مشاهده کنید) . فقط منعطف باشید . اگر نمی توانید نوزاد را به فضای باز ببرید، روش های آوردن بیرون به داخل را بررسی کنید.

2. از کسی بخواهید که آن ها را در آغوش بگیرند.

عکاسی کودک - عکس کودک

اگر اکثرا در لوکیشن خودِ مشتریان عکاسی می کنید ، متوجه خواهید شد که همه ی خانواده ها از فضای مناسبی برای پرتره های خانوادگی برخوردار نیستند. گاهی اوقات شکل فیزیکی یا اندازه اتاق مخصوصا برای یک پرتره گروهی  سودمند نیست، یا دکوراسیون ،آن زیبایی مطلوب را ندارد. گاهی اوقات خانواده ها فضای خارج خانه ی بسیار زیبایی دارند که من عاشق نشان دادنشان در عکس هستم.

علی رغم سناریو یا برنامه ی از قبل تعیین شده ،من اغلب اوقات متوجه می شوم که از مادر یا پدر در حال درخواست نگه داری کودک طی عکاسی پرتره خانوادگی در خارج از فضای خانه هستم، بخصوص اگر خانواده علاقه ای به عکس های سبک زندگی نشان داده باشند ، زیرا طبیعت ممکن است احساس خفگی و گرفتگی کمتری داشته باشد.

عکس کودک - آتلیه کودک

حتی اگر شما به نوزادی برخوردید که در فضای باز در داخل سبد یا کاسه نیز آرام نمی شود ، به یاد داشته باشید که نگه داشته شدن در آغوش پدر و مادر می تواند به کلی موضوع را تغییر دهید. گاهی اوقات نوزادان فقط می خواهند در آغوش گرفته شوند. از امتحان کردن هر دو برنامه نترسید تا زمانی که کشف کنید بسته به نوزاد و خانواده کدام یک بهتر عمل می کند.

3. آن ها را در سایه مناسب قرار دهید.

آتلیه کودک - عکاسی نوزاد

در فضای باز چه نوزاد را در یک سبد قرار دهید یا در آغوش والدین ،این نکته واقعا مهم است که مطمئن شوید که آن ها در سایه ی مناسب قرار دارند. هم نوزادان و هم کودکان بزرگتر پوست فوق العاده حساسی دارند ، و مطمئنا یک پوست سوخته شده به علت عکاسی فضای باز چیزی نیست که شما خواهان آن باشید. اگر شما قادر به یافتن یک سایه طبیعی نیستید ، یکی از گزینه های جایگزین یک چتر بزرگ است (چتر های بالکن یا ساحل نیز به خوبی عمل می کنند)، یا حتی یک بازتابنده که مستقیما بالای سر گرفته شده باشد.

هنگام مقابله با نور وارد شده از لابه لای شاخه های درختان ، من گاهی اوقات مادر و پدر را به طور استراتژیک خارج از فریم قرار می دهم تا جلوی نوری که ممکن است به صورتِ نوزاد بتابد را بگیرند.

4. سعی کنید کودکان نوپا و آن هایی را که 4 دست و پا می روند را نیز به عکس فضای باز اضافه کنید.

آتلیه نوزاد

وقتی موقع عکاسی کودکان بزرگتر خارج خانه می شود ،یک موقعیت شیرین بین کودکان نشسته و آن هایی که چهار دست و پا حرکت می کنند وجود دارد که عکاسی را در آن لحظه بسیار آسان می کند. طبق این نکته ، شما هرگز قادر به کار با ایده آل ترین مرحله ی رشد نخواهید بود زیرا کودکان هر کدام در زمان های متفاوتی به آن مرحله می رسند. بنابراین بهترین کار این است که چند نکته و ترفند برای آسان کردن عکاسی کودکان نوپا و بقیه بلد باشید.

آتلیه کودک- آتلیه نوزاد

من معمولا با پهن کردن یک ملافه یا پتو روی زمین شروع به کار می کنم. برخی نوزادان فراتر از پتو حرکت نمی کنند زیرا آن ها از حسی که چمن به دست و پای لختشان می دهد متنفرند.این قطعا راه حلی نیست که تمام مدت سشن بدون ایجاد احساس خستگی کارساز باشد ، اما گاهی اوقات می تواند چند دقیقه ساکن بودن کودک را باعث شود. علاوه بر ترفند پتو ، من از طشت های گالوانیزه شده ، سطل های قدیمی ، صندلی های کوچک ، و واگن ها نیز برای کمک به مشمول شدن کودکان بزرگتر در عکس استفاده می کنم.

هنگام استفاده از هرکدام از این تجهیزات ، لطفا مراقب باشید.اگر لازم است برای جلوگیری از افتادن کودک از یک نگهدارنده استفاده کنید ،و در صورت نیاز از استفاده از عکس های ترکیبی نترسید (ترکیب دو عکس ) در این حالت یک فرد می تواند در تمام مدت با دستانش از کودک مراقبت کند.

5. اگر نمی توانید آن ها را در عکس شرکت دهید ، سرگرمشان کنید.

عکاسی سویل

اگر سایر کودکان دوست ندارند که در عکس شرکت داشته باشند ، بهترین تصمیم بعدی ای که می توانید بگیرید این خواهد بود که آن را قبول کرده و طبق خواسته ی آن ها عمل کنید. آن ها را مجبور به کاری نکنید وگرنه کودکان شروع به گریه خواهند کرد و این چیزی نیست که کسی آن را در یک سشن عکاسی بخواهد. 

هنگامی که با اولین نشانه های خستگی مواجه شدید ، بازی ها و فعالیت هایی را انجام دهید که کودک را سرگرم می کنند و سپس به عکس گرفتن ادامه دهید. بسیاری از نوزادان و کودکان نوپا دوست دارند دست افراد را بگیرند و بایستند یا راه بروند ، بنابراین به آن ها اجازه بدهید. از مادر یا پدر بخواهید کودک را بالای سر خود گرفته و هواپیما بازی کنند یا به دنبال آن ها بدوند. شما از فرصت های به دست آمده برای گرفتن عکس های طبیعی خانواده در حال خوش گذراندن با هم و همچنین فرصت ها برای گرفتن عکس هایی که حس پرتره دارند شگفت زده خواهید شد.

عکاسی سویل- آتلیه کودک

توسط : Meredith Clark