آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

انتخاب آتلیه کودک - قسمت بیست و هشتم: پکیج عکاسی مناسبتی و متنوع

در انتخاب آتلیه کودک نکاتی وجود دارد که باید به آن ها دقت کرد. ما در اینجا این عوامل را برای شما بررسی می کنیم تا بهترین انتخاب را در مورد آتلیه داشته باشید. عکس ها دنیایی از خاطرات هستند که با انسان حرف می زنند برای همین است که خانواده ها سعی می کنند با انتخاب آتلیه کودک خوب خاطره های کودکشان را به ثبت برسانند.

نکات حائز اهمیت در انتخاب آتلیه کودک

در انتخاب آتلیه کودک به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • اعتبار آتلیه: با مشاهده رزومه آتلیه کودک می توانید به آن اعتماد کنید.
  • نظافت آتلیه: محیط آتلیه باید تمیز باشد چون کودکان بسیار حساس هستند. آتلیه های خوب معمولا به شسشتوی مرتب وسایل مشترکی مثل زیرانداز، پتو و یا لباس های مشترک می پردازند.
  • ادب و احترام متقابل: پرسنل آتلیه باید شما را برای هر موضوعی راهنمایی کنند تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. این راهنمایی می تواند در زمینه قیمت، نحوه عکاسی و ... نیز باشد.
  • قیمت: یک آتلیه خوب نه آنقدر ارزان است که کیفیت را از بین ببرد و نه آنقدر گران است که مشتری نتواند آن را انتخاب کند.
  • عکاس کودک: مهمترین بخش هر آتلیه عکاسی کودک است. عکاس باید حرفه ای و در عین حال صبور باشد و بتواند با کودک ارتباط برقرار کند تا بتواند عکس خوبی از او بگیرد.
  • محیط آتلیه: اینکه آتلیه فضای مناسبی داشته باشد مهم است. دما و تهویه مناسب در آتلیه ضروری است تا در محیطی مناسب هم عکس گرفته شود و هم عکس ها انتخاب شود.
  • نمونه کار: شما با مشاهده نمونه کار آتلیه و مقایسه آن با سایر آتلیه ها می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
  • روتوش: از آنجا که کودکان زیبا هستند یک آتلیه خوب باید روتوش کمتری به کار ببرد. هر چه روتوش و نور عکس زیادتر باشد و کادر آن ناقص تر باشد کیفیت کار پایین می آید.

 

پکیج عکاسی مناسبتی و متنوع

در انتخاب آتلیه کودک این موضوع را در نظر داشته باشید که آن آتلیه بتواند تم ها و پکیج های مناسبتی متنوع را ارائه دهد. این پکیج های مناسبتی می تواند تم نوروز، تم پاییز، تم زمستان، تم دندونی، تم یلدا، تم بهار، تم تابستان و تم هفت سین باشد. این ها از نیازهای اساسی در استودیو آتلیه کودک می باشند.

با انتخاب آتلیه کودک خوب خاطره های کودکتان را ثبت کنید. در انتخاب آتلیه کودک نکاتی مثل نظافت محیط، عکاس کودک و قیمت را در نظر داشته باشید.