آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

نکات قابل توجه در آتلیه تخصصی بارداری

آتلیه تخصصی بارداری عکس های با کیفیتی از این دوران ارائه می کند. لباس های مخصوص بارداری نیز در آتلیه تخصصی بارداری موجود است و محیط کاملا زنانه است.

آتلیه تخصصی بارداری با گرفتن عکس های زیبا از این دوران خاطرات آن را برایتان ماندگار می کند و به قاب تصویر می کشد. راهنمایی و توضیحات لازم برای عکاسی در آتلیه تخصصی بارداری به خانم های باردار داده خواهد شد و اگر نیاز باشد وسایلی با خود به همراه بیاورند برایشان گفته می شود. ارائه عکس های با کیفیت ار جانب آتلیه ی تخصصی بارداری سبب می شود بسیاری از مشتریان بعد از این دوران نیز برای گرفتن عکس از نوزاد و کودک خود به ما مراجعه کنند.

آتلیه تخصصی بارداری 

به کارگیری پرسنل مجرب که در زمینه عکاسی از خانم های باردار آموزش دیده اند باعث شده است آتلیه تخصصی بارداری کارهای با کیفیتی ارائه کند. محیط زنانه ای در آتلیه تخصصی بارداری وجود دارد تا خانم های باردار بتوانند با اطمینان و آرامش بیشتری برای عکس گرفتن حضور پیدا کنند. انواع لباس های مخصوص بارداری و حریر برای گرفتن عکس موجود است با این حال اگر تمایل داشتید می توانید لباس های خود را همراهتان بیاورید تا تنوع بیشتری ایجاد شود. استفاده از برخی لوازم نوزاد چون کفش، کلاه و... در هنگام عکس بارداری می تواند جالب توجه باشد. خودتان نیز اگر ایده ای دارید می توانید پیاده کنید. عکس دوران بارداری در کنار همسر و فرزندان دیگر می تواند بسیار لذت بخش و پرخاطره باشد. حالت های مختلف عکاسی در این دوران از جانب پرسنل ما به شما آموزش داده خواهد شد. تعداد عکس هایی که گرفته می شود بسیار زیاد و نامحدود است پس نگران عکس های خود نباشید و حالت های مختلف را امتحان کنید. در دست داشتن عکس سونوگرافی از جنین در هنگام عکس گرفتن می تواند ایده جالبی باشد که مورد استقبال قرار گرفته است.

نکات قابل توجه در آتلیه تخصصی بارداری

بهترین زمان برای مراجعه به آتلیه تخصصی بارداری می تواند 7 ماهگی باشد که هم برجستگی شکم نمایان است و هم مادر برای عکس گرفتن به مشکل برنمی خورد. استفاده از حریر، تور و پیراهن ماکسی می تواند عکس های خوبی به دست دهد. عکس از زاویه بالا و به صورت نیم رخ نیز می تواند ایده خوبی باشد. سعی کنید برای عکس گرفتن در روز تعیین شده استراحت لازم را داشته باشید.

اتلیه تخصصی بارداری

(به استناد قوانین موجود از انتشار عکسهای بارداری معذوریم ، لطفا برای دیدن نمونه کار بارداری با آتلیه هماهنگ کنید 88563341 سویل استودیو)