آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

برای داشتن یه عکاسی بارداری خوب چیکار کنیم

عکاسی بارداری روشی مناسب برا ثبت لحظات پر شور بارداری مادر می باشد. انتخاب لباس و زمان مناسب برای عکاسی بارداری بسیار مهم و اساسی می باشد.

بارداری را می توان یکی از مهمترین مراحل زندگی یک مادر دانست. ثبت خاطرات این دوران می تواند در آینده ای نزدیک بسیاری از خاطرات شیرین این دوره را یادآوری کند. عکاسی بارداری یکی از روش های رایج بسیاری از خانم های باردار برای جاودانه کردن لحظات پر شور مادرانه خود می باشد. ثبت این لحظه ها با حفظ لطافت و ظرافت دوران بارداری با رعایت چند نکته زیر باعث انتقال بهتر احساسات مادرانه به فرزندان می شود.

عکاسی بارداری

(به استناد قوانین موجود از انتشار عکسهای بارداری معذوریم ، لطفا برای دیدن نمونه کار بارداری با آتلیه هماهنگ کنید 88563341 سویل استودیو)

 

لباس مناسب عکاسی بارداری

 در دوران بارداری خانم ها اضافه وزن پیدا می کنند و فرم بدنشان از حالت عادی خارج می شود. به همین دلیل انتخاب لباس برای عکسبرداری در این حالت بسیار مهم و اساسی می باشد. با توجه به اینکه هدف عکاسی از دوران بارداری مادر می باشد، لباس های گشاد و بلند نمی تواند انتخاب مناسبی برای این شرایط باشد. معمولا در عکاسی بارداری لباس های تنگ پیشنهاد می شود تا شرایط بارداری مادر به خوبی قابل مشاهده باشد. همچنین در مورد رنگ بندی نیز رنگ هایی شاد و ملیح و ترجیحا ست شده با رنگ پیراهن همسر پیشنهاد می شود. در این مورد توصیه می شود حتما به آتلیه عکاسی بارداری مراجعه کرده و مشورت کنید.

 بهترین زمان برای عکاسی بارداری

بهترین زمان برای عکاسی مربوط به ماه های آخر بارداری می باشد. با توجه به اینکه دوران بارداری در حدود چهل هفته می باشد معمولا از هفته 35 ام به بعد بهترین زمان برای عکاسی می باشد. در 60 روز آخر بارداری برآمدگی شکم مادر حداکثر میزان خود را دارد و که باعث دیده شدن بهتر شکم مادر می شود.

بهترین ژست برای عکاسی بارداری

در زمان بارداری ژست گرفتن کاری دشوار است. ژست عکاسی بارداری علاوه بر ثبت بهترین شرایط و فیگور ها طوری باید باشد که به مادر و نوزاد فشاری وارد نیاید. اکثر عکاسان حرفه ای حالت ایستاده را پیشنهاد می دهند زیرا در این حالت شکم مادر به خوبی مشخص است و فشاری هم به مادر وارد نمی شود. در این مورد پس زمینه عکس و محیط در نظر گرفته شده برای عکسبرداری نقشی مهم و اساسی را ایفا می کنند.