آتلیه معروف کودک

بهترین آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

عکاسی نوزاد در منزل

اتلیه کودک

اتلیه بارداری

آتلیه عکس باردرای

بهترین آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد در منزل

آدرس اتلیه بارداری شهرک غرب 

اتلیه کودک09120251325

شماره تماس بهترین آتلیه کودک021-88563341

آتلیه بارداری و تهیه تصاویر فراموش نشدنی

با مراجعه به آتلیه بارداری با کارشناسان مجرب به ثبت لحظات شیرین بارداری بپردازید. آتلیه بارداری عکس های زیبا با دکورهای مختلف برای شما تهیه می کند.

آتلیه بارداری یکی از بهترین گزینه ها برای ثبت لحظات شیرین زندگی برای پدر و مادرها و فرزندان است. پس از ازدواج و بهره مند شدن از عشق دو دلداده، شیرینی و حلاوت زندگی با به دنیا آمدن فرزندان چند برابر می شود. این لحظات تا پایان عمر فراموش نخواهند شد و بهتر است به بهترین نحو ثبت و نگهداری شوند. در دوران بارداری که هنوز فرزند به دنیا نیامده و خود قادر به دیدن و به خاطر سپردن این لحظات نیست پدر و مادرها می ‌توانند با حضور در آتلیه عکاسی حرفه ای و تهیه عکس در دوران بارداری مادر بپردازند.

آتلیه بارداری

خانم های باردار در این دوران شکل بسیار بامزه و دوست داشتنی پیدا می کنند هرچند بسیاری از آنها از داشتن چنین اندامی چندان خرسند نیستند و از  ظاهر شدن در عکس ها دوری می کنند. اما از نظر ما چنین نیست و مادر می ‌تواند با داشتن ژست های خاص عکاسی از دوران بارداری خود تصاویر زیبا تهیه کنند و پس از به دنیا آمدن فرزند و بزرگ شدن او با تماشای این عکس ها در کنار هم لذت ببرند. آتلیه عکاسی باید با ایده های زیبا و جدید در قالب مدل های عکاسی جذاب از مادر باردار و ژست های مختلف تصاویر زیبایی را تهیه کند. مادران در دوران بارداری باید از رژیم غذایی توصیه شده توسط پزشک استفاده کنند تا پوست و موی آنها آسیب نبیند. آتلیه بارداری حرفه ای می ‌تواند پیشنهاداتی را برای مدل مو و آرایش مناسب چهره مادر و همچنین لباس متناسب با دوره بارداری به شما ارائه دهد که بتوانید عکس های زیبایی تهیه کنید.

عکاسی بارداری

(به استناد قوانین موجود از انتشار عکسهای بارداری معذوریم ، لطفا برای دیدن نمونه کار بارداری با آتلیه هماهنگ کنید 88563341 سویل استودیو)

 چه زمانی برای عکاسی به آتلیه بارداری مراجعه کنیم

 برای تهیه عکس در دوران بارداری زمان های مختلفی را می توان در نظر گرفت و حتی در چند نوبت به آتلیه مراجعه کرد. نکته مهم این است که در هر دوره ای که برای عکاسی بارداری مراجعه می کنید باید زیبایی مادر حفظ شود و با داشتن ظاهر جذاب و لباس مناسب بارداری او تا حدودی مشخص باشد. از نظر کارشناسان ما بهترین زمان برای عکاسی بارداری هنگامی که بارداری کاملا مشخص باشد. معمولا از هفت ماهگی تا نه ماهگی و پیش از زایمان نوزاد بهترین زمان برای عکاسی مادر باردار است. در این دوران اندازه شکم مادر به روشنی و وضوح دیده می شود و همچنین کسالت ناشی از زایمان هنوز به سراغ او نیامده است. آرایش مادر در عکاسی بارداری باید به گونه ای ملایم و ساده باشد که با ژست های مناسب و استفاده از دکور های مختلف آتلیه تصاویر زیبایی به دست آید. تهیه عکس بارداری فانتزی و همچنین عکس بارداری مطابق با جنسیت نوزاد توسط آتلیه بارداری حرفه ای می تواند تصاویر فراموش نشدنی برای شما و فرزندتان به یادگار بگذارد.